Paka Zwierzaka PEPE mini chunkies Goose (žąsis) 70g

  • Paka Zwierzaka PEPE mini chunkies Goose (žąsis) 70g
2,70 €
/ vnt.

 

 

 

 

 

 

99%

 

0%

raumenų mėsos ir subproduktų

 

javų ir konservantų

 

Nedideli, minkšti 8 x 8 mm dydžio gabalėliai, pagaminti iš šviežiai paruoštos žąsų mėsa ir žąsų subproduktai. Mėsa gaunama iš europietiškos produkcijos (auginamos laikantis pagarbos, sveikatos ir gyvūnų gerovės reikalavimų).

Natūralus skanėstas, puikiai papildantis visų dydžių šunų maistą. Džiovinimas šiltu oru suteikia nepaprastą trapumą ir traškumą. Kramtomas jis masažuoja dantenas, valo dantų akmenis ir yra sveikas skanėstas jūsų augintiniui. Produkte nėra konservantų, skonio stipriklių, kvapiųjų medžiagų ar užpildų.

Skanūs ir sveiki kąsneliai džiugina šunis. Jie puikiai tinka tarp valgymų, per pamokas mokykloje ar bendras treniruotes. Dėl gardžios, natūralios receptūros jūsų keturkojis draugas gali jais mėgautis kasdien.

 

 

Sudėtis:

99 % žąsies (iš jų 50 % mėsos, 49 % subproduktų), 1 % glicerino

 

Maistingumo faktai:

Analitiniai komponentai:

Baltymai (37,6 %), pelenai (11,6 %), riebalai (28 %), ląsteliena (0,8 %), drėgmė (8 %).


Sudedamosios dalys specialiai džiovinamos, todėl išsaugoma visa jų maistinė vertė. Pridėjus augalinio glicerino, skanėsto gabalėliai tampa minkšti.Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel