Naujovė

REPTI PLANET papildomas maistas Kalcis + D3 125g - Kalcis su vitaminu D3 125g

  • REPTI PLANET papildomas maistas Kalcis + D3 125g - Kalcis su vitaminu D3 125g
Gamintojas: Repti Planet
4,55 €
/ vnt.

Visavertis ropliams skirtas maistas. Smulkiai miltelių pavidalo kalcio papildas su vitaminu D3.

Vitaminas D3 padeda ropliams tinkamai įsisavinti kalcį ir yra būtina nelaisvėje laikomų roplių, kurių neveikia natūralūs saulės spinduliai ar ultravioletiniai spinduliai, mitybos dalis. Dauguma roplių ir varliagyvių gali pasisavinti kalcį su maistu, jei yra vitamino D3. Svarbu užtikrinti tinkamą UVB spinduliuotės šaltinį, kad būtų galima sintetinti vitaminą D3.

Sudėtis: Kalcio karbonatas. Maistiniai papildai/kg: vitaminas D3 25 000 TV.

Maitinimo instrukcijos: Žolėdžių gyvūnų maistą pabarstykite kalcio milteliais. Į dėžutę, į kurią buvo supilti kalcio milteliai, įdėkite maitinamus vabzdžius ir švelniai pakratykite dėžutę, kad milteliai priliptų prie vabzdžių. Tada nedelsdami juos pamaitinkite. Gyvūnas visada turi turėti galimybę gauti švaraus vandens. Atidarytą laikykite vėsioje ir sausoje vietoje. Galiojimo data nurodyta ant pakuotės.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel