Naujovė

REPTI PLANET papildomas maistas Kalcis 125g - Kalcis 125g

  • REPTI PLANET papildomas maistas Kalcis 125g - Kalcis 125g
Gamintojas: Repti Planet
3,55 €
/ vnt.

Visavertis ropliams skirtas maistas. Smulkiai miltelių pavidalo kalcio papildas.

Kalcis milteliuose yra 100 % natūralus, todėl jo negalima perdozuoti. Venkite pernelyg didelio dulkių kiekio, nes tai gali atbaidyti šeriamą gyvūną. Dauguma roplių ir varliagyvių gali pasisavinti kalcį su maistu, jei yra vitamino D3. Svarbu užtikrinti tinkamą UVB šviesos šaltinį, kad būtų galima sintetinti vitaminą D3. Vitaminų ir mineralų papildai turėtų būti vartojami kartu su kalcio milteliais.

Sudedamosios dalys: Kalcio karbonatas.

Maitinimo instrukcijos: Žolėdžių gyvūnų maistą pabarstykite kalcio milteliais. Į dėžutę, į kurią buvo įberta kalcio miltelių, įdėkite maitinamų vabzdžių ir švelniai pakratykite dėžutę, kad milteliai priliptų prie vabzdžių. Tada nedelsdami juos pamaitinkite. Gyvūnas visada turi turėti galimybę gauti švaraus vandens. Atidarytą laikykite vėsioje ir sausoje vietoje. Galiojimo data nurodyta ant pakuotės.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel