Naujovė

WHISKAS Adult 14kg - sausas kačių maistas su tunu ir daržovėmis + 2x DREAMIES 15g

  • "Whiskas 1+" sausas ėdalas katėms (vyresnėms nei 1 metų) yra visiškai visavertis ir subalansuotas ėdalas su optimaliu vitaminų ir mineralų kiekiu, sukurtas taip, kad padėtų kuo geriau pasirūpinti suaugusia kate.
  • WHISKAS Adult 14kg - sausas kačių maistas su tunu ir daržovėmis + 2x DREAMIES 15g
  • WHISKAS Adult 14kg - sausas kačių maistas su tunu ir daržovėmis + 2x DREAMIES 15g
  • WHISKAS Adult 14kg - sausas kačių maistas su tunu ir daržovėmis + 2x DREAMIES 15g
  • DREAMIES 15g
  • WHISKAS Adult 14kg - sausas kačių maistas su tunu ir daržovėmis
Gamintojas: Whiskas
Kompozicija: Tunas ir daržovės
23,98 €
/ vnt.
Sutaupai 0.12% (0.03), įsigydamas/-a rinkinyje.

Rinkinyje

"Whiskas" su tunu ir daržovėmis yra sausas maistas, kurį katės renkasi instinktyviai. Tai visavertis, pilnavertis suaugusių kačių maistas, atitinkantis jų mitybos poreikius ir lavinantis skonį. Kiekviena porcija gaminama iš aukštos kokybės ingredientų, kurie yra skanūs ir suteikia svarbių medžiagų. Tunų sudėtyje esančios riebiosios rūgštys suteikia jūsų katei gražų kailį ir sveiką odą, o daržovės yra puikus ląstelienos, vitaminų ir mikroelementų šaltinis. "Whiskas" kačių ėdalo sudėtyje yra ingredientų, kurie padės jūsų katei gyventi ilgai ir sveikai.

SUDĖTIS: grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (įskaitant 4 % kepenų mėsos kroketų įdarui), aliejai ir riebalai (įskaitant 0,25 % žuvų taukų, 0,1 % saulėgrąžų aliejaus), augalinių baltymų ekstraktai, augalinės kilmės produktai, mineralai (įskaitant 0,5 % žuvų taukų, 0,1 % saulėgrąžų aliejaus), mineralinės medžiagos (įskaitant 0,5 % žuvų taukų, 0,1 % saulėgrąžų aliejaus), augaliniai baltyminiai ekstraktai, augalinės kilmės produktai. 2 % natrio tripolifosfato), žuvis ir žuvies produktai (įskaitant 4 % tuno šviesiai rudose granulėse), daržovės (4 % morkų oranžinėse granulėse, 4 % žirnių žaliose granulėse).

* Šviesiai rudos spalvos granulės paprastai sudaro 49 % produkto, o oranžinės ir žalios spalvos granulės paprastai sudaro po 8 %.

Dozavimas: Rekomenduojame šerti tiek WHISKAS® sausu, tiek šlapiu kačių maistu.

3 kg sveriančiai katei per dieną reikia 45 g sauso ėdalo arba 15 g sauso ėdalo ir 1½ paketėlio drėgno ėdalo.

4 kg sveriančiai katei per dieną reikia 55 g sauso ėdalo arba 15 g sauso ėdalo ir 2 paketėlių drėgno ėdalo.

5 kg sveriančiai katei per dieną reikia 65 g sauso ėdalo arba 25 g sauso ėdalo ir 2 paketėlių drėgno ėdalo.

Jei katės turi antsvorio, sumažinkite sauso maisto kiekį per dieną. Atsižvelkite į pereinamąjį laikotarpį ir pakoreguokite katės sauso maisto kiekį, padalydami jį į porcijas pagal katės poreikius. Pasirūpinkite, kad katė gertų šviežio vandens.


ANALITINĖS SUDĖTIS: baltymai 32 %, riebalai 10,5 %, neorganinės medžiagos 8 %, žalia ląsteliena 1,5 %, omega-6 rūgštys 1,8 %.

PRIEDAI / 1 kg: antioksidantai, dažikliai, maistiniai priedai: vitaminas A: 14000 TV, vitaminas D3: 1550 TV, vitaminas E: 165 mg, vario sulfato pentahidratas: 12 mg, mangano sulfato monohidratas: 28,3 mg, kalio jodidas: 1 mg, cinko sulfato monohidrato 125 mg, taurino 1300 mg.

 

Techniniai parametrai
Kompozicija:
Tunas ir daržovės
Svoris:
10500
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Max:
100
Skonis (filtras):
Tunas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel