Naujovė

FLEXI XTREME oranžinis pavadėlis L 5 m iki 65 kg - diržas

  • Automatinis pavadėlis
  • FLEXI XTREME oranžinis pavadėlis L 5 m iki 65 kg - diržas
Gamintojas: Flexi
Produkto kodas: 803440
34,99 €
/ vnt.

Iš tvirtų ir patvarių medžiagų pagamintas FLEXI XTREME pavadėlis sukurtas taip, kad atitiktų aktyvių ir intensyvių pasivaikščiojimų entuziastų poreikius.

"Flexi Xtreme" užtikrina dar didesnį saugumą su X11 dirželiu ir dar didesnį komfortą visuose nuotykiuose su integruotu amortizuojančiu diržu.

Integruotas lankstus SOFT-STOP elementas skirtas sustabdyti gyvūną be staigaus šuolio pavojaus, todėl ir augintiniui, ir šeimininkui pasivaikščiojimų metu bus dar patogiau.

Itin patvarus diržas, pagamintas iš stiprių siūlų, leidžia jį intensyviai naudoti. Dirželio išėjimo vietoje yra tiesinimo elementas, kuris neleidžia dirželiui susisukti ir leidžia jį ištraukti nenutrūkus.

Patogi, intuityvi stabdymo sistema leidžia kontroliuoti augintinio elgesį ir užtikrina saugumą bet kokioje situacijoje - būna akimirkų, kai užtenka sekundės dalies, kad viskas apsiverstų aukštyn kojomis. Stabdžių sistema akimirksniu sustabdo pavadėlio išvyniojimą.

Tik FLEXI tai turi: minkštą, reguliuojamą rankeną su SOFT-GRIP sistema galima pritaikyti bet kokio dydžio rankai. Su pirštinėmis ar be jų visada viską kontroliuosite kiekvieno pasivaikščiojimo metu.

Prie "Xtreme" pavadėlio galima pritvirtinti priedus, pavyzdžiui, "Multi Box", maišelių ar skanėstų talpyklą ir LED žibintuvėlį.

L dydis skirtas šunims, sveriantiems iki 65 kg

 

Pavadėlio svoris: 471 g

Pavadėlio matmenys: 19,2 x 4,7 x 13,6 cm

Techniniai parametrai
Faza życia:
Suaugusiųjų
Junior
Senior
Spalva:
Mėlyna.
Dydis:
S (nuo 5 m iki 12 kg)
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel