FLEXI XTREME oranžinis pavadėlis S 5 m iki 20 kg - diržas

  • Automatinis pavadėlis
  • FLEXI XTREME oranžinis pavadėlis S 5 m iki 20 kg - diržas
Gamintojas: Flexi
Produkto kodas: 803420
22,99 €
/ vnt.

Iš tvirtų ir patvarių medžiagų pagamintas FLEXI XTREME pavadėlis sukurtas taip, kad atitiktų aktyvių ir intensyvių pasivaikščiojimų entuziastų poreikius.

"Flexi Xtreme" užtikrina dar didesnį saugumą su X11 dirželiu ir dar didesnį komfortą visuose nuotykiuose su integruotu amortizuojančiu diržu.

Integruotas lankstus SOFT-STOP elementas skirtas sustabdyti gyvūną be staigaus šuolio pavojaus, todėl ir augintiniui, ir šeimininkui pasivaikščiojimų metu bus dar patogiau.

Itin patvarus diržas, pagamintas iš stiprių siūlų, leidžia jį intensyviai naudoti. Dirželio išėjimo vietoje yra tiesinimo elementas, kuris neleidžia dirželiui susisukti ir leidžia jį ištraukti nenutrūkus.

Patogi, intuityvi stabdymo sistema leidžia kontroliuoti augintinio elgesį ir užtikrina saugumą bet kokioje situacijoje - būna akimirkų, kai užtenka sekundės dalies, kad viskas apsiverstų aukštyn kojomis. Stabdžių sistema akimirksniu sustabdo pavadėlio išvyniojimą.

Prie "Xtreme" pavadėlio galima pritvirtinti tokius priedus kaip "Multi Box", dėžutė maišeliams ar skanėstams ir LED žibintuvėlis.

S dydis skirtas šunims, sveriantiems iki 20 kg

 

Pavadėlio svoris: 246,5 g

Pavadėlio matmenys: 15,4 x 3,6 x 11,2 cm

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Spalva:
Mėlyna.
Dydis:
S (nuo 5 m iki 12 kg)
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel