TROPICAL Ichtio-Vit 5000ml

  • Daugiasluoksnis dribsnių ėdalas, pagamintas iš aukščiausios kokybės atrinktų gyvūninės ir augalinės kilmės ingredientų.
  • TROPICAL Ichtio-Vit 5000ml
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 74407
26,35 €
/ vnt.

ICHTIO-VIT tai daug ingridientų turintis, dribsnių pavidalo pašaras. Tai universalus maistas, kuris puikiai tinka akvariumams, kuriuose plaukioja įvairių rūšių žuvys. Galima juo maitinti daugumą visaėdžių žuvų. Jo produkcijai panaudoti atrinkti gyvūninės ir augalinės kilmės produktai. Reguliariai naudojamas, užtikrina teisingą žuvų augimą ir vystymasi. Vitaminas C didina žuvų atsparumą ligoms ir pagreitina žaizdų gyjimą.

Sudėtis: žuvys ir žuvų produktai, javai, ekstraktai iš augalinių baltymų, moliuskai ir vėžiagyviai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, augalinės kilmės produktai, dumbliai, mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės pašaro medžiagos (tame tarpe ceolitas 1%).

Sudėties analizė:

- Neapdoroti baltymai: 45%
- Aliejai ir neapdoroti riebalai: 6%
- Neapdorotos skaidulos: 2,5%
- Drėgmė: 6%
 

Priedai(na kg): Vitaminai, provitaminai ir chemiškai apibrėžtos medžiagos su panašiu poveikiu: vit. A 23 000 mato vnt., vit. D3 1 400 mato vnt., vit. E 90 mg, vit. C 340 mg. Mikroelementų mišinys: E1 (Fe) 27,1 mg, E6 (Zn) 7,4 mg, E5 (Mn) 5,6 mg, E4 (Cu) 1,33 mg, E2 (I) 0,16 mg, E8 (Se) 0,16 mg, E7 (Mo) 0,037 mg, lecitinas, dažikliai, antioksidantai.

Techniniai parametrai
Talpa::
5000
Kompozicija:
TROPICAL Ichtio-Vit
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel