Dolina Noteci Premium Pure Eriena 500g

  • Visavertis ėdalas suaugusiems visų veislių šunims ėriukas
  • Dolina Noteci Premium Pure Eriena 500g
Gamintojas: Dolina Noteci
2,55 €
/ vnt.
0,01 € / g

Šlapias maistas visų veislių šunims yra gausus amino rūgščių, būtinų tinkamam visų veislių atstovų veikimui, šaltinis. Kompozicijos pagrindą sudaro ėriena ir maisto papildai, kurių užduotis yra aprūpinti organizmą mineralais ir vitaminais. Produktas yra monoproteinas, o tai reiškia, kad jis puikiai tinka eliminuojančiai dietai. Galite jį duoti šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą, taip pat gyvūnams, kenčiantiems nuo netoleravimo ir alergijos maistui. Preparatą galima skirti mažoms, vidutinėms ir didelėms veislės šunims tinkamomis porcijomis per parą. Šlapias maistas taip pat gali būti naudojamas kaip priedas prie sausų kroketų. Maistas dėl savo skonio taip pat gerai tiks išrankiems šunims.

Pranašumai
Produktas, kurio pagrindiniai komponentai yra gyvūninės kilmės ingredientai. Sudėtyje yra ėrienos mėsos ir subproduktų, taip pat vištienos sriubos, kuri suteikia maistui skonio. Net išrankus šuo norės jį valgyti! Kroketai pasižymi dideliu nesočiųjų riebiųjų rūgščių kiekiu, dėl kurio įmanomas puikus jūsų šuns smegenų ir širdies darbas. Ėrieną taip pat teikia niacino, arba vitamino PP, kuris teigiamai veikia nervų sistemą. Cinkas padidina kūno imunitetą ir suteikia tankų, blizgantį kailį. Kompozicijoje nėra grūdų, daržovių ir vaisių - maistas yra mėsa, atsižvelgiant į šunų poreikius.

Techniniai parametrai
Kompozicija:
Avinėlis
Dozavimas:
Dolina Noteci Premium Pure Ėrienos paketėlis
Skonis:
Ėriena
Svoris:
500
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel