Perkamiausias produktas

Dolina Noteci Premium Pure jautiena su rudaisiais ryžiais 800g

  • Premium Feed Gryna jautiena su rudaisiais ryžiais
  • Dolina Noteci Premium Pure jautiena su rudaisiais ryžiais 800g
  • Dolina Noteci Premium Pure jautiena su rudaisiais ryžiais 800g
2,85 €
/ vnt.

Dolina Noteci Premium Pure - pašaras suaugusiems šunims

"Dolina Noteci PREMIUM" prekės ženklas skirtas šunų savininkams, kurie rūpinasi subalansuota ir visaverte savo augintinių mityba, todėl ieško aukščiausios kokybės maisto.

Mūsų produktą sudaro tik kruopščiai atrinkti ingredientai, kurie pereina kelių etapų atrankos procesą. "Dolina Noteci PREMIUM" yra prekės ženklas, kurį galima įsigyti tik geriausiose gyvūnų prekių parduotuvėse, todėl tikimės, kad jis visiškai patenkins išrankiausių klientų ir jų augintinių lūkesčius.


Visavertis pašaras suaugusiems visų veislių šunims. Daug jautienos su ryžiais.

Visų "Dolina Noteci PURE" serijų išskirtinis bruožas - naudojamas tik vienas baltymų šaltinis. Maistas turi savybių, rekomenduojamų esant maisto netoleravimo ar alergijos simptomams. Jautiena ir jos žaliavos yra seleno, geležies ir vario šaltinis. Jautienos širdys taip pat yra medžiagų apykaitai svarbaus vitamino B12 ir riebaluose tirpių vitaminų šaltinis. Pridėjus rudųjų ryžių, šuns racionas praturtinamas maistinėmis skaidulomis, kurios reguliuoja virškinimo procesus.


Sudėtis:

jautiena 60% (plaučiai, kepenys, skilveliai, tešmenys, jautiena, inkstai), natūralūs rudieji ryžiai 4%, kalcio karbonatas, natrio tripolifosfatas, kalio chloridas


Analitinės sudedamosios dalys:

9 % baltymų
žalios alyvos ir riebalai 6%
neapdoroti pelenai 2%
žalios ląstelienos 0,5 %.
drėgmė 80%
kalcis 0,3 %
fosforas 0,25%

Dozavimas:

Šuns svoris Skardinės per dieną
5 kg 0,5
10 kg 1
20 kg 1,5
30 kg 2
40 kg 2,5

Maitinkite kambario temperatūros maistu bent du kartus per dieną. Keisdami pašarą, tai darykite palaipsniui, maždaug per 5 dienas. Visada turi būti šviežio vandens.
Visi lentelėje pateikti skaičiai yra apytiksliai ir gali skirtis priklausomai nuo sezono, amžiaus, būklės ir fizinio aktyvumo.

 

Techniniai parametrai
Skonis:
Jautiena
Kompozicija:
Jautiena su rudaisiais ryžiais
Dozavimas:
Dolina Noteci Premium Pure Jautiena su rudaisiais ryžiais
Skonis (filtras):
Jautiena
Svoris:
800
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Patikrinkite, ar jums reikia
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel