Dolina Noteci Premium Pure žąsis su obuoliais 800g

  • Visavertis pašaras suaugusiems visų veislių šunims žąsis su obuoliu
  • Dolina Noteci Premium Pure žąsis su obuoliais 800g
  • Dolina Noteci Premium Pure žąsis su obuoliais 800g
  • Dolina Noteci Premium Pure žąsis su obuoliais 800g
2,85 €
/ vnt.
Žąsys ir jų žaliavos yra gausus geležies ir seleno - mineralų, kurie atlieka svarbų vaidmenį palaikant normalią kraujo funkciją ir skatina antioksidacines organizmo skysčių savybes, - šaltinis. Žąsų taukai, kaip vieni iš nedaugelio gyvulinės kilmės žaliavų, yra vertingas n-6 polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis. Obuolių priedas pagerina skonio savybes, o dėl tokių komponentų kaip virškinimo skaidulų frakcijos - reguliuoja virškinimo procesų eigą.

Sudėtis: žąsis 60% (širdys, kepenys, žąsies mėsa), žąsienos sultinys, obuoliai 7%, kalcio karbonatas, natrio tripolifosfatas, kalio chloridas.

Analitinės sudedamosios dalys: baltymai– 9%, aliejai ir neapdoroti riebalai – 8,5%, neapdoroti pelenai – 2,5%, neapdorota ląsteliena – 0,5%, drėgmė– 77%, kalcis– 0,3%, fosforas – 0,25%.

Maistiniai priedai: vitaminas D3 (cholekalciferolis) – 450 IU, vitaminas E (DL-α-tokoferilacetatas) – 40 mg, E6/Cinkas (cinko oksidas) – 30 mg, E4/varis (vario sulfato pentahidratas) – 3 mg, E5/Manganas (mangano oksidas) – 2 mg, E2/Jodas (kalcio jodatas) – 0,3 mg.

Dozavimas:

ŠUNS MASĖ- SKARDINIŲ SKAIČIUS PER DIENĄ

5kg- 1

10kg- 1,5

20kg- 2,5

30kg- 3,5

40kg- 4

Techniniai parametrai
Skonis:
Žąsis su obuoliu
Kompozicija:
Dolina Noteci Premium Gryna žąsis su obuoliu
Dozavimas:
Dolina Noteci Premium Pure žąsis su obuoliu
Skonis (filtras):
Žąsis
„Apple“
Svoris:
800
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel