VITAPOL Šienas stambiems graužikams 800g

  • Šienas graužikams
  • VITAPOL Šienas stambiems graužikams 800g
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-1052
2,09 €
/ vnt.

VITAPOL Šienas stambiems graužikams 800 g - džiovintos žolės šluotelės graužikams ir triušiams.

Graužikų ir triušių mityboje žolės vaidina svarbų vaidmenį. Jų neturėtų trūkti jūsų augintinio narvelyje. VITAPOL Šienas graužikams 800 g - tai džiovintos žolės šluotelės graužikams ir triušiams. Jie paruošti kruopščiai ir atrinkti taip, kad būtų užtikrinta visavertė maistinė vertė. Žolės yra iš Lenkijos pievų, kuriose nėra pesticidų ir taršos, todėl produktas yra sveikas ir saugus gyvūnams. Didelis skaidulų kiekis skatina graužikų ir triušių virškinimo sistemą. Tuo pačiu metu šiene yra mažai kalorijų, todėl jūsų augintinis nepriaugs per daug svorio. Nedidelis kiekis džiovintų ramunėlių teigiamai veikia graužikų ir triušių sveikatą. Šieną galite šerti pirmiausia kaip kraiką, kurį reikėtų keisti bent kartą per savaitę. Šieną galima tiekti ir specialioje šėryklėlėje, esančioje atokiau nuo vandens šaltinių ir žemės. Produktą taip pat galima įsigyti 500 g pakuotėje.

Rekomendacijos: - keisti bent kartą per savaitę.

Sudėtis: šienas 98 % žolelės 2 % (ramunėlės - Chamomilla recutita)

Techniniai parametrai
Svoris:
800
Kompozicija:
VITAPOL Šienas graužikams
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel