VITAPOL Šienas graužikams 500g

  • Šienas graužikams
  • VITAPOL Šienas graužikams 500g
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-1047
1,09 €
/ vnt.

VITAPOL Šienas graužikams 500 g - natūralus maisto papildas ir kraikas graužikams ir triušiams.
Optimalių sąlygų užtikrinimas jūsų augintiniui visada turėtų būti jūsų prioritetas. Dėl šios priežasties graužikų ir triušių narvelyje turėtumėte pasirūpinti šienu. VITAPOL šienas graužikams 500 g yra natūralus maisto papildas ir kraikas graužikams ir triušiams. Produkto pagrindą sudaro žolės, auginamos Lenkijos pievose, toli nuo taršos. Šiene nėra pesticidų ir kitų cheminių medžiagų, kurios gali būti kenksmingos jūsų augintiniui. Pakuotėje taip pat yra šiek tiek ramunėlių, kurios padeda reguliuoti virškinimo procesus ir ramina galimas virškinimo sistemos problemas. Šieno paskirtis graužikams ir triušiams yra trejopa. Pirmiausia, jis gali būti naudojamas kaip paklotė, padedanti priartinti ūkio sąlygas prie gamtos. Nepamirškite šieną keisti ne dažniau kaip kas savaitę. Be to, jis taip pat yra svarbus dietos priedas. Tokiu atveju jį reikia įdėti į šėrimo lovelį, kad jis nebūtų užtvindytas ar užterštas. Be to, gyvūnai ją lengvai naudoja lizdams.

Rekomendacijos: - pakeisti bent kartą per savaitę

Sudėtis: šienas 98 % žolelės 2 % (ramunėlės - Chamomilla recutita)

Techniniai parametrai
Svoris:
500
Kompozicija:
VITAPOL Šienas graužikams
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel