Perkamiausias produktas

DOLINA NOTECI Piper katėms su lašiša 100g

  • Universalus maistas visų veislių suaugusioms katėms ir (arba) kačiukams su lašiša
  • DOLINA NOTECI Piper katėms su lašiša 100g
Gamintojas: Dolina Noteci
0,66 €
/ vnt.
0,01 € / g

Visavertis visų veislių suaugusių kačių / kačiukų maistas su lašiša
Maistas yra visavertis, gyvas produktas, padengiantis 100% visų suaugusių kačių / visų veislių kačių, turinčių vidutinį fizinį krūvį, maistinių medžiagų, mineralų ir vitaminų poreikį, esant patogioms aplinkos sąlygoms, nėščioms ar žindančioms. Tai buvo subalansuota maistinių medžiagų kiekiu, remiantis šiuolaikiniais mitybos standartais ir tinkamos mitybos rekomendacijomis. Tai užtikrina tinkamą kaulų ir dantų mineralizacijos palaikymą ir tinkamą visų medžiagų apykaitos procesų eigą. Ypač vertingas yra didelis kiekis EPA ir DHA rūgščių - rūgščių, kurios dalyvauja apsauginiuose procesuose, susijusiuose su nervų audiniais, ir dalyvauja reprodukciniuose procesuose. Bendras jų kiekis pašaruose sudaro 1% viso riebiųjų rūgščių telkinio. N-6 šeimų riebalų rūgštys daro didelę įtaką metabolizmo procesų reguliavimui ir kartu su n-3 riebalų rūgštimis vaidina svarbų vaidmenį slopindamos uždegiminius procesus.

Amžius: suaugęs
Gyvūno dydis: Visos veislės

Sudėtis:
55% mėsos ir gyvūninių darinių, sultinio, žuvies ir žuvies produktų (10% lašišos filė), mineralų.

Analitinės sudedamosios dalys:
baltymai - 11%, žali aliejai ir riebalai - 6%, žali pelenai - 1,5%, žalia ląsteliena - 0,5%, drėgmė - 80%, kalcis - 0,3%, fosforas - 0,25%.

Dietiniai priedai:
maisto papildai / kg: vitaminas D3 - 240 TV, vitaminas E - 95 mg, vitaminas C (askorbo rūgštis) - 550 mg, cinkas (cinko chelatas, glicino hidratas, cinko oksidas) - 13 mg, manganas (mangano sulfatas, monohidratas) - 0 , 5 mg, varis (vario sulfatas, pentahidratas)

Dozavimas:
Katės svoris                     3kg 4kg 5kg 6kg
Maišelių skaičius per dieną 2,5   3  3,56 4

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Svoris:
100
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel