Animonda Integra Protect Harnsteine lašiša 100g

  • Dieta, ribojanti šlapimo takų akmenų susidarymą
  •  Animonda Integra Protect Harnsteine lašiša 100g
Gamintojas: Animonda
Produkto kodas: AAIK 86826
Serija: 100g
1,55 €
/ vnt.
0,02 € / g

Akmenys šlapimo pūslėje dažnai susidaro dėl bakterinių latakų ir šlapimo pūslės infekcijų, dėl kurių pakinta šlapimo reakcija. Šlapimo pūslėje esančios negyvos bakterijos yra kalcio druskų kristalizacijos substratas, jos gali turėti kalcio oksalato arba šlapalo struktūrą. Patvirtinus tai tyrimu, reikia laikytis veterinarijos gydytojo nurodymų, gydytis ir laikytis dietos, kad organizmas pasiektų pusiausvyrą. Šlapimo rūgšties, magnio ir kalcio apribojimas mityboje pagerina šlapimo reakciją ir sustiprina medžiagų, stabdančių mineralinių druskų kristalizaciją ir nusodinimą, susidarymą. Maistas yra sveikas, skanus ir lengvai virškinamas.

Indikacijos:

struvito ir kalcio oksalato susidarymo prevencija
Grūdų netoleravimas
Sudėtis: lašiša (6 %), gyvūninės kilmės produktai, vištiena, kiauliena, žuvis ir žuvų šalutiniai produktai, aliejai ir riebalai (rapsų aliejus), daržovės, augaliniai produktai, mineralai, DL-metioninas.

Sudėties analizė: baltymai (8 %), riebalai (5 %), ląsteliena (0,3 %), pelenai (2 %), drėgmė (81 %).

 

 

 

 

 


Dozavimas:

 

Svoris Dienos dozė
3 kg 200 g
4 kg 250 g
5 kg 300 g

 

 

 

 

 

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Skonis:
Lašiša
Svoris:
100
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel