Perkamiausias produktas

GOURMET mon Petit pašaras katėms- paukštienos MIX 6x50g

  • "Mon Petit" unikalus rafinuotų receptų rinkinys: gardūs, smulkiai supjaustyti mėsos (jautienos, veršienos, ėrienos), žuvies (tuno, lašišos, upėtakio) ir paukštienos (anties, vištienos, kalakutienos) gabalėliai apetitą žadinančiame padaže.
  • GOURMET mon Petit pašaras katėms- paukštienos MIX 6x50g
Gamintojas: Gourmet
2,25 €
/ vnt.
0,01 € / g

Mon Petit tai ypatingas subtilių receptų rinkinys: labai skanūs, smulkiai supjaustyti mėsos ir žuvies gabaliukai (jautiena, veršiena, ėriena, tuna, lašiša, upėtakis, antiena, vištiena, kalakutiena) apetitą žadinančiame padaže. Mažesnių porcijų dėka, (50g) gali maitinti savo katę visada šviežiu maistu, o taip pat paįvairinti gyvūno dietą parenkant vis kitokį pašaro skonį. 

Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių ir konservantų. 

Vieną rinkinį sudaro:

  • antiena x2,
  • vištiena x2,
  • kalakutiena x2.

Sudėtis:

su antiena: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, augalalų baltyminiai ekstraktai, žuvys ir jų produktai (tame antiena4%), mineralinės medžiagos, angliavandeniai, mielės

su vištiena: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, augalalų baltyminiai ekstraktai, žuvys ir jų produktai (tame vištiena 4%), mineralinės medžiagos, angliavandeniai, mielės

su kalakutiena: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, augalalų baltyminiai ekstraktai, žuvys ir jų produktai (tame kalakutiena 4%), mineralinės medžiagos, angliavandeniai, mielės

Kaip laikyti?

Produktas turėtų būti laikomas sausoje ir šaltoje vietoje.

Mitybos nurodymai:

Suaugusią katę (sveriančią apie 4 kg) rekomenduojame maitinti 6-7 maišeliais per dieną, mažiausiai dviejose atskirose dienos porcijose. Pateikti suaugusių kačių standartai atitinka vidutiniškai aktyvias, normalioje aplinkos temperatūroje gyvenančias kates. Individualūs gyvūnų poreikiai dažnai skiriasi, todėl pašaro dienos kiekis turėtų būti pritaikytas taip, kad katė neturėtų sveikatos ir antsvorio problemų. Pasirūpink, kad Tavo gyvūnas kiekvieną dieną turėtų priėjimą prie švaraus ir šviežio geriamojo vandens.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Svoris:
300
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel