Perkamiausias produktas

PEDIGREE Junior konservų dėžutė 400g - Vištiena drebučiuose - drėgnas šunų maistas

  • Šiame ėdale yra visų pagrindinių maistinių medžiagų, reikalingų paaugusiam šuniui pirmaisiais gyvenimo mėnesiais.
  • PEDIGREE Junior konservų dėžutė 400g - Vištiena drebučiuose - drėgnas šunų maistas
  • PEDIGREE Junior konservų dėžutė 400g - Vištiena drebučiuose - drėgnas šunų maistas
  • PEDIGREE Junior konservų dėžutė 400g - Vištiena drebučiuose - drėgnas šunų maistas
  • PEDIGREE Junior konservų dėžutė 400g - Vištiena drebučiuose - drėgnas šunų maistas
  • PEDIGREE Junior konservų dėžutė 400g - Vištiena drebučiuose - drėgnas šunų maistas
  • PEDIGREE Junior konservų dėžutė 400g - Vištiena drebučiuose - drėgnas šunų maistas
Gamintojas: Pedigree
1,15 €
/ vnt.
0,00 € / g

PEDIGREE® Junior with Chicken Jell-O yra visavertis drėgnas ėdalas, sukurtas atsižvelgiant į augančių šunų poreikius. Jame yra optimalus vitaminų ir mineralų kiekis. Kalcis ir fosforas padeda formuotis stipriems kaulams ir sveikiems dantims, vitaminas E stiprina imunitetą, o skaidulos užtikrina tinkamą žarnyno veiklą. Be to, dėl puikaus vištienos skonio PEDIGREE® Junior greitai taps mėgstamiausiu jūsų šuns maistu. Maitindami šunį PEDIGREE® Junior galite būti tikri, kad jis gaus skanių ingredientų, reikalingų sveikai pradžiai.

 

PEDIGREE® Junior Healthy Start nauda šuniui:

Sveika virškinimo sistema

Dėl sudėtyje esančių skaidulų, kurios padeda skatinti sveiką žarnyno veiklą, kad jūsų šuo visada jaustųsi kuo geriau.

Stiprūs kaulai ir sveiki dantys

Sudėtyje yra optimalus kalcio ir fosforo kiekis sveikiems dantims ir kaulams.

Natūralios gynybos priemonės

Vitaminas E ir mineralai palaiko stiprią natūralią apsaugą.

 

Sudėtis: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (40 %, iš jų 92 % natūralios kilmės*, įskaitant 4 % vištienos), grūdai, žuvis ir žuvies produktai*, mineralai, augalinių baltymų ekstraktai, augalinės kilmės produktai. * natūralios kilmės ingredientai

Kalorijos: 92 kcal 100 g

Priedai / 1 kg: Maisto papildai: Vitaminas D₃: 150 TV, varis (vario (II) sulfato pentahidratas): 2,6 mg, jodas (kalcio jodatas, bevandenis): 0,35 mg, geležis (geležies (II) sulfato monohidratas): 4,5 mg, manganas (mangano sulfato monohidratas): 2,7 mg, cinkas (cinko sulfato monohidratas): 22,7 mg / Technologiniai priedai: kasijos derva: 1175 mg.

 

Analitinės sudedamosios dalys (%): baltymai: 8,0; riebalų kiekis: 5,8; neorganinės medžiagos: 2,1; žalios ląstelienos: 0,40; drėgmės: 80,9; kalcio: 0.33.

 

Maitinimo būdas:

Rekomenduojame šerti PEDIGREE® drėgnu ir sausu visaverčiu maistu.

Rekomenduojamas paros maisto kiekis: Šuniui, kurio numatomas kūno svoris suaugusiam šuniui yra 5 kg: 2 mėnesių amžiaus - 1 skardinė per dieną, padalinta į keturis valgymus, 4 mėnesių amžiaus - 1 skardinė per dieną, 4 mėnesių amžiaus - 1 skardinė per dieną, padalinta į keturis valgymus.

skardinės per dieną, padalytos į 3 patiekalus, o sulaukus 6 mėnesių - skardinės per dieną, padalytos į 3 patiekalus.

Suaugusiam šuniui, kurio numatomas kūno svoris yra 10 kg: 2 mėnesių amžiaus 1 skardinė per dieną, padalinta į 4 patiekalus, 4 mėnesių amžiaus 2 skardinės per dieną, padalintos į 3 patiekalus, 6 mėnesių amžiaus 2 skardinės per dieną, padalintos į 3 patiekalus.

Šuniui, kurio numatomas kūno svoris suaugusiam šuniui yra 20 kg: 2 mėnesių amžiaus 2 skardinės per dieną, padalytos į 4 patiekalus, 4 mėnesių amžiaus 3 skardinės per dieną, padalytos į 3 patiekalus, 6 mėnesių amžiaus 3 skardinės per dieną, padalytos į 3 patiekalus, 12 mėnesių amžiaus 3 skardinės per dieną, padalytos į 2 patiekalus.

30 kg svorio suaugusiam šuniui: 2 mėnesių amžiaus 3 skardinės per dieną, padalytos į 4 valgymus, 4 mėnesių amžiaus 4 skardinės per dieną, padalytos į 3 valgymus per dieną, 6 mėnesių amžiaus 4 skardinės per dieną, padalytos į 3 valgymus per dieną, 12 mėnesių amžiaus 4 skardinės, padalytos į 2 valgymus per dieną.

Šis ėdalas skirtas šuniukams nuo 1 iki 12 mėnesių amžiaus.

Atsižvelkite į pereinamąjį laikotarpį ir koreguokite maisto kiekį pagal savo augintinio poreikius. Daugiau informacijos apie šėrimą rasite mūsų interneto svetainėje www.pedigree.pl arba paskambinę pagalbos telefonu 0-801 10 63 63. Pasirūpinkite, kad šuo galėtų gerti šviežio vandens. Produktą reikia vartoti kambario temperatūroje. Nepanaudotą dalį laikykite šaldytuve iki 2 dienų.

 

 

 

Techniniai parametrai
Faza życia:
Junior
Svoris:
400
Skonis (filtras):
Vištiena
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel