AQUAEL ZEOMAX PLUS - cheminė kasetė 1 L

  • Nr. 106616
  • Pakuotės dydis: 1000 ml
  • Keitimas: kas 4 savaites
  • Kasetės tipas: cheminė kasetė
  • Garantija: 2 metai
  • AQUAEL ZEOMAX PLUS - cheminė kasetė 1 L
  • AQUAEL ZEOMAX PLUS - cheminė kasetė 1 L
Gamintojas: AQUA EL
6,99 €
/ vnt.

"Aquael ZEOMAX PLUS
"ZeoMAX Plus" yra unikali kasetė, skirta cheminiam vandens filtravimui gėlavandeniuose akvariumuose, paludariumuose, akvariumuose ir terariumuose. Jis yra žvyro formos, pagamintas iš kruopščiai atrinkto ceolito, kuris pasižymi labai dideliu sorbcijos pajėgumu.

Kaip veikia "ZeoMAX Plus"?
"ZeoMAX Plus" gamybai naudojamas specialiai supakuotas ceolitas pasižymi puikiomis sorbcinėmis savybėmis. Dėl to jis sugeria vandenyje ištirpusius toksiškus azoto junginius. Jis sulaiko amoniaką iš vandens, taip pat suriša ir neutralizuoja jame ištirpusius nitritų ir nitratų jonus. Jis apsaugo žuvis nuo kenksmingų azotinių medžiagų ir leidžia apriboti vandens keitimo dydį ir dažnumą.

Kur ir kada naudingas ZeoMAX Plus?
"ZeoMAX Plus" puikiai tinka kaip filtravimo sluoksnis kanistriniuose filtruose, perpildymo filtruose ir vidiniuose filtruose, pritaikytuose birioms medžiagoms. Rekomenduojama naudoti visų tipų dekoratyviniuose gėlavandeniuose akvariumuose.

Kaip naudoti "ZeoMAX Plus"?
"ZeoMAX Plus" iš karto paruoštas naudoti, jo nereikia skalauti ar atlikti kitų papildomų veiksmų. Supilkite pakuotės turinį į filtro krepšelį arba filtro kamerą. Siekiant užtikrinti optimalius rezultatus, rekomenduojame "ZeoMAX Plus" kasetę dėti po mechaninio filtravimo kasečių ir prieš biologinio filtravimo kasetes.

Kiek laiko veikia ZeoMAX Plus?
Dėl "ZeoMAX Plus" veikimo būdo (sorbcijos) jis palaipsniui užsipildo ir susidėvi. Norint išlaikyti optimalias filtravimo savybes, jį reikia keisti ne rečiau kaip kas 4 savaites.

Papildoma informacija
Vieną "ZeoMAX Plus" pakuotę - 1 l - rekomenduojama naudoti 150-250 l akvariumui.

Specifikacija
parametro vertė
Pakuotės dydis 1 L
Kasetės keitimas kas 4 savaites
Cheminio filtravimo kasetės tipo

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel