ANIMONDA Cat Integra Protect Struvit chicken 100 g dėklas

  • Specialus visavertis ėdalas katėms, sergančioms šlapimo takų akmenlige, su sumažintu magnio kiekiu, gerai virškinamas ir lengvai virškinamas
  • ANIMONDA Cat Integra Protect Struvit chicken 100 g dėklas
Gamintojas: Animonda
Serija: 100g
1,29 €
/ vnt.
0,01 € / g

Šlapimo ir šlapimo pūslės akmenys, kurių pagrindą sudaro amonio ir magnio fosfatai, gali būti genetiškai paveldimi. Jos dažnai pasireiškia kartu su bakterinėmis infekcijomis. Kadangi akmenys susidaro prisotinus šlapimą magnio, "Integra Protect Struvit" uždavinys - atitinkamai sumažinti magnio kiekį ir rūgštinančių medžiagų kiekį šlapime.

Šiuo atveju taip pat svarbus pH faktorius: struvito akmenys dauginasi labai šarminėje aplinkoje.
"Integra Protect Struvit" yra dietinis ėdalas katėms, kurio speciali sudėtis apsaugo nuo šlapimo pūslės akmenų atsiradimo:

Mažai magnio: sumažėjęs magnio kiekis
Šlapimą rūgštinančios medžiagos: kontroliuojamas katės šlapimo pH vertės mažinimas
"Integra Protect Struvit" taip pat turi prevencinį poveikį šlapimo takų akmenų susidarymui ir užtikrina, kad katės ligos metu būtų visiškai patenkintas paros maistinių medžiagų poreikis. "Integra Protect Struvit" yra lengvai virškinamas ir lengvai virškinamas.

Kad būtų užtikrinta optimali mityba, rekomenduojame dienos racioną padalyti net į tris valgymus. Rekomenduojama dažniau gerti geriamojo vandens, kad šlapimo takai būtų valomi dažniau išsiskiriant šlapimui.

"Integra Protect Struvit" negalima šerti, jei yra oksalatinių akmenų - jei nesate tikri, kreipkitės į veterinarijos gydytoją.

Sudėtis:
Vištiena: mėsa ir šalutiniai gyvūniniai produktai (vištiena 10 %), grūdai, aliejai ir riebalai, šalutiniai augaliniai produktai, mineralai, DL-metioninas.

Papildomos sudedamosios dalys:
Maisto papildai:
Vitaminas A (2500 TV/kg), vitaminas D3 (20 TV/kg), vitaminas E (3 mg/kg).

Analitiniai komponentai

Žali baltymai 9,5 %.
Žali riebalai 6,5 %.
Žalios ląstelienos 0,6 %.
Žalieji pelenai 1,4 %.
Drėgmė 80,0 %.
Rekomenduojamas šėrimas
Katės svoris Nepakankamas svoris Normalus svoris Viršsvoris
3 kg 270 g 240 g
4 kg 325 g 300 g
5 kg 360 g 325 g 270 g
6 kg 415 g 375 g 300 g
7 kg 445 g 405 g 325 g
8 kg 460 g 325 g
9 kg 485 g 350 g

 

 

 

 

 

 


 
Techniniai parametrai
Skonis:
Vištiena
Svoris:
100
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel