WHISKAS Anti-hairball 50g kačių skanėstai

  • Skanūs ir gardūs kačių užkandžiai.
  • WHISKAS Anti-hairball 50g kačių skanėstai
Gamintojas: Whiskas
3,35 €
/ vnt.

Skanūs WHISKAS® Anti-Hairball skanėstai padeda suaugusiai katei lengvai ir natūraliai tuštintis. "Whiskas® Anti-Hairball" veikia su natūraliais ingredientais, kuriuos atrinko WALTHAM™ Gyvūnų mitybos centro mitybos specialistai ir veterinarijos gydytojai, kad iš virškinamojo trakto išstumtų pūkelius. Todėl jie iki 66 % sumažina plaukų kamuoliukų susidarymą ir padeda sumažinti pūlinių susidarymo riziką. "Whiskas® Anti-Hairball" skanėstai yra paruošti kaip gardūs pyragėliai su traškiais apvalkalais ir minkštu vištienos įdaru. Šiuose skanėstuose nėra dirbtinių skonių, dažiklių ar pridėtinio cukraus, o viename paplotėlyje yra mažiau nei 2 kcal. Duodami savo katei WHISKAS® Anti-Hairball suteiksite jai malonumą ir kartu padėsite atsikratyti nemalonių pojūčių, kuriuos sukelia į žarnyną patekę pūkai.

 

Šėrimo WHISKAS® Anti-Hairball nauda jūsų katei:

Mažina plaukų kamuoliukų susidarymą

Padeda sumažinti plaukų kamuoliukų susidarymą virškinimo trakte.

Jokių dirbtinių priedų

Jokių dirbtinių dažiklių ar kvapiųjų medžiagų.

Be pridėtinio cukraus

Sudėtyje nėra pridėtinio cukraus.

 

Sudėtis:

grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (įskaitant 4 % vištienos), aliejai ir riebalai, augalinės kilmės produktai, augalinių baltymų ekstraktai, mineralai.

 

 

Priedai / 1 kg:

Antioksidantai; Maisto priedai: Vitaminas A: 6460 TV, vitaminas D₃: 713 TV, vario sulfato pentahidratas: 26,7 mg, mangano sulfato monohidratas: 43,4 mg, kalio jodidas: 2,2 mg, cinko sulfato monohidrato: 193 mg.

 

Analitinės sudedamosios dalys (%):

baltymų: 31; riebalų kiekis: 21; neorganinės medžiagos: 10; žalia ląsteliena: 1,7.

 

Maitinimo instrukcijos:

Maitinkite iki 15 vienetų per dieną. Pagrindinio valgio dozę reikėtų atitinkamai sumažinti. Kaip. Pasitikrinkite mūsų svetainėje www.whiskas.pl arba skambinkite karštąja linija 0-801 10 63 63. Atidarytą sunaudokite per 4 savaites. Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje. Nepamirškite savo augintiniui suteikti nuolatinę galimybę gerti šviežio vandens.

 

 

Techniniai parametrai
Svoris:
50
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel