AQUA EL tvenkinių filtras "Maxi

  • "AquaEl Maxi" - išorinis 5 m3 tvenkinio filtras
  • AQUA EL tvenkinių filtras "Maxi
  • AQUA EL tvenkinių filtras "Maxi
  • AQUA EL tvenkinių filtras "Maxi
  • AQUA EL tvenkinių filtras "Maxi
Gamintojas: AQUA EL
71,90 €
/ vnt.

AQUAEL

MAXI
visiškas biologinis ir mechaninis filtravimas
pritaikyta nepertraukiamam darbui
Galima naudoti panardintą ir už tvenkinio ribų
MAXI serijos filtrai gali būti naudojami tvenkiniuose arba kūdrose. "AQUAEL" siūlo trijų tipų: MAXI - rekomenduojama naudoti iki 5000 l talpos rezervuaruose, MAXI 1 - iki 10 000 l talpos rezervuaruose, o SUPER MAXI - iki 25 000 l talpos rezervuaruose.

Priklausomai nuo įrengimo būdo, MAXI tvenkinių filtrai gali būti naudojami kaip:

išorinis filtras, pastatytas ant tvenkinio krašto arba virš krioklio ištakų,
tvenkinio dugne įrengtas panardinamasis filtras ir ant dangčio sumontuotas siurblys, kuris kartu veikia kaip fontanas.
RINKINIO TURINYS

MAXI filtrai standartiškai komplektuojami su filtravimo priemonių rinkiniu: šepetėliais, kempine, BIO MAX rutuliukais ir kokosų kilimėliu. MAXI filtrai turi visus elementus, reikalingus montuoti tiek rezervuaro išorėje, tiek viduje. Be filtro, rinkinį sudaro PVC vamzdis su gumine alkūne, 3 veržlės, 3 varžtai ir stovas.

OPERACIJOS APRAŠYMAS:

Pilnas filtravimo medžiagos rinkinys MAXI filtras užtikrina visišką mechaninį ir biologinį filtravimą.

MAXI filtre taip pat gali būti įmontuota UV lempa, kuri papildomai išvalo vandenį nuo dumblių ir apsaugo nuo jų žydėjimo. Ultravioletinių spindulių lempa nėra standartinė MAXI filtro įranga.

Jei ketinate naudoti MAXI filtrą kaip fontaną, siurblį uždėkite ant filtro dangčio naudodami siurblio pagrindą. Ant siurblio išleidimo angos uždėkite purkštuką, o ant įleidimo angos užsukite antgalį, kuris pridedamas prie filtro. Tada prie alkūnių prijunkite siurblį, sujungtą su įsiurbimo vamzdžiu, kuris iš filtro dugno paima jau išfiltruotą vandenį ir pro antgalį išleidžia jį virš vandens paviršiaus.

Naudojant MAXI filtrą kaip išorinį filtrą, išvalytas vanduo išteka pro apatines filtro angas ir žarnomis tiekiamas į tvenkinį. Filtrą pastačius virš krioklio, vieną iš apatinių galų galima naudoti kriokliui ar kaskadai. Reikėtų pasirūpinti, kad siurblio įsiurbimo vietos, kuriose filtruojamas vanduo, ir jau išfiltruoto vandens išleidimo vietos būtų pakankamai toli viena nuo kitos.

FILTRAVIMO PRIEMONĖS:

MAXI tvenkinių filtruose standartiškai yra 4 sluoksnių filtravimo medžiaga:

šepečiai
kempinė be fenolio
kokosų kilimėlis
kempinė be fenolio
BIO MAX rutuliukai
Šios medžiagos dedamos sluoksniais. Šepečiai yra labai gera medžiaga išankstiniam valymui, t. y. mechaniniam filtravimui. Kartu jie yra puikus substratas gyvoms bakterijų kultūroms vystytis.

Kempinė be fenolio yra dar vienas mechaninio filtravimo etapas. Tai leidžia ypač lengvai išvesti bakterijų kultūras, atsakingas už biologinių teršalų šalinimą iš rezervuaro.

Kokosinis kilimėlis dėl savo tinkamos struktūros yra puiki medžiaga mechaniniam filtravimui ir puikus substratas bakterijų kultūroms, atsakingoms už biologinį filtravimą.

Polipropileno rutuliai turi briaunas ir mažas skylutes abiejuose poliuose. Operacijos esmė - diferencijuoti deguonies sąlygas biologiniams procesams. Išoriniame sferos paviršiuje yra deguonies sąlygos, palankios organinių junginių oksidacijai. Vidinis sferos paviršius veikia kaip anoksinis mikroreaktorius, kuriame vyksta organinių junginių redukavimo procesai, o tai savo ruožtu leidžia labai veiksmingai valyti vandenį. Šepetėliai yra labai gera medžiaga pirminiam apdorojimui ir kartu puiki terpė gyvoms bakterijų kultūroms vystytis.

 

Produkto pavadinimas Maksimalus tvenkinio tūris [m3] Rekomenduojamas siurblys
AQUAELJET PFN Gaminio matmenys
be pakuotės [mm]
MAXI 5 3500 440x320x350
MAXI 1 10 3500 520x390x400
SUPER MAXI 25 7500 / 10000
500x790x400

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel