VERMICON Line-on Angle (pipetė 3 x 1ml)

  • DĖMESIO!!!
  • Pagal galiojančius teisės aktus produktą galima parduoti tik atsiimant asmeniškai arba per kurjerį.
  • VERMICON Line-on Angle (pipetė 3 x 1ml)
Gamintojas: BEAPHAR
7,57 €
/ vnt.

VERMICON Line-on yra lašai nuo parazitų. Preparate naudojama medžiaga, kuri nėra nei vaistas, nei biocidas - dimetikonas. Todėl jis visiškai saugus tiek katei, tiek jos aplinkai, žmonėms ir aplinkai.

Indikacijos:

Galima naudoti kačiukams ir šuniukams nuo 12 savaičių amžiaus.
Kontraindikacijos:

Nenaudoti katėms ir kalėms nėštumo ir žindymo laikotarpiu.
VERMICON Line-on poveikis:

Fiziškai naikina blusas, utėles, muses, uodus ir kitus vabzdžius, taip pat erkes ir erkutes.
Sudėtyje nėra cheminių insekticidų, todėl jis saugus naminiams gyvūnams ir aplinkai.
Jis sukuria tarsi dangą, kuri neleidžia parazitams judėti ir sukuria itin nepalankią aplinką. Erkės, atsidūrusios ant gyvūno, klaidžioja ieškodamos patogios įsisiurbimo vietos. Patekę į Vermikono spąstus, jie greitai miršta.
Dimetikonas veikia blusas visais jų gyvenimo etapais.
Jis teigiamai veikia odos ir kailio išvaizdą ir funkcionavimą, dėl alavijo turi raminamųjų ir drėkinamųjų savybių. Be to, jis skleidžia malonų citrusinių vaisių ir mėtų kvapą, todėl tepimo procesas tampa malonesnis.
Veiklioji medžiaga plačiai naudojama kosmetikoje, o jos naujoviškas panaudojimas zoologijoje leidžia veiksmingai užkirsti kelią išoriniams parazitams.
Jis turi papildomų savybių plaukams ir odai: glotnina plaukus, tonizuoja ir ramina sudirgusią odą.

 

Sudėtis:

Veiklioji medžiaga: dimetikonas, alavijas, kvapioji medžiaga, palyginti didelė cheminė molekulė (polimeras), kurios sudėtyje yra silicio.

 

 

Veikimo būdas:

Veiklioji "Vermicon" medžiaga veikia tik odos paviršiuje, neprasiskverbia į organizmą, nedaro poveikio jokiems fiziologiniams organizmo procesams ir netrikdo jo veiklos. Vermikonas pakeičia tik fizines kailio savybes, todėl parazitai negali jo užpulti, todėl jis yra toks saugus.

Tolygus koncentracijos pasiekimas visame odos paviršiuje trunka apie 1 dieną. Per šį laikotarpį dimetikono dalelės suformuoja tolygų apsauginį sluoksnį ant viso odos paviršiaus. Po vienkartinio panaudojimo gyvūnai veiksmingai apsaugomi 4 savaites.

Bet koks intensyvus sąlytis su vandeniu gali sumažinti apsaugos nuo parazitų veiksmingumą, todėl po kiekvienos maudynės, net jei nuo paskutinio tepimo nepraėjo 4 savaitės, Vermicon dozę reikia pakartoti.

 

 

Saugojimas:

Laikykite ne aukštesnėje kaip 30ºC temperatūroje, originalioje pakuotėje. Prieš naudodami perskaitykite prie pakuotės pridėtą informacinį lapelį.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel