PEDIGREE Rodeo 123g - skanėstai šunims su jautiena

  • SKANIOS KRAMTOMOSIOS SPYRUOKLĖS.
  • PEDIGREE Rodeo 123g - skanėstai šunims su jautiena
  • PEDIGREE Rodeo 123g - skanėstai šunims su jautiena
Gamintojas: Pedigree
2,20 €
/ vnt.

PEDIGREE Rodeo 123g - skanėstas šunims su jautiena
"Pedigree Rodeo" 122 g - puikus skanėstas kiekvienam šuniui. Tai vertingas augintinio kasdienio raciono priedas. Jis skirtas ir suaugusiesiems, ir senjorams. Šunų skanėstą galima duoti šunims nuo 4 mėnesių amžiaus. Spyruokliuojanti forma ir guminė struktūra tikrai patiks. Be to, pakuotę galima dalyti, todėl jos užteks kelioms porcijoms. Produktas išsiskiria turtinga sudėtimi, kuri užtikrina tinkamą šuns formą ir sveikatą nuo pat jauniausių metų. "Pedigree Rodeo" skanėstų sudėtyje yra mineralų, vitaminų ir vertingų omega 3 rūgščių, todėl galite būti tikri, kad jūsų šuns imunitetas taip pat sustiprės ir kaulai taps tvirtesni. Be to, visiškai nenaudojamos dirbtinės sudedamosios dalys ir kvapiosios medžiagos. Taip būsite tikri, kad savo augintiniui teikiate sveiką maistą be kenksmingų medžiagų. Taip pat siūlome "Pedigree Rodeo" mažesnėse 70 g pakuotėse.

Sudėtis: augalinės kilmės produktai, grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (įskaitant 4 % jautienos), augalinių baltymų ekstraktai, cukrus, mineralai, aliejai ir riebalai, sėklos, žolelės.

Analitinės sudedamosios dalys (%): baltymai: 24, riebalai: 3,5, neorganinės medžiagos: 5,6, žalia ląsteliena: 1,3, energinė vertė: 330 kcal/100 g, kalcis: 0,75, omega-3 riebalų rūgštys: 659 mg/kg.

Priedai/1kg: dietiniai priedai: Vitaminas A: 5005 TV, vitaminas E: 50 mg, geležies sulfatas monohidratas: 45,8 mg.
Dozavimas šunų skanėstams
Mažiems šunims, pvz., taksams: 1 vnt. per dieną. Vidutiniai šunys, pvz., kokerspanieliai: iki 2 per dieną. Dideli šunys, pvz., labradorai: iki 3 per dieną.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Šuniukas
Delikateso forma:
Kramtymas
Skonis (filtras):
Jautiena
Augintinio dydis:
Vidutinės veislės
Universalus
Didelės veislės
Mažos ir miniatiūrinės veislės
Milžiniškos lenktynės
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel