CEVA Feliway difuzorius ir 48 ml buteliukas su feromonu F3

  • Sintetinis lygiavertis feromono gerovės F3 daro katė jaustis geriau, yra ramus naujose ir neįprastose situacijose, neleidžia nustatyti teritorijos ir braižymo baldai
  • CEVA Feliway difuzorius ir 48 ml buteliukas su feromonu F3
  • CEVA Feliway difuzorius ir 48 ml buteliukas su feromonu F3
  • CEVA Feliway difuzorius ir 48 ml buteliukas su feromonu F3
33,90 €
/ vnt.

Sintetinė feromono F3 forma pagerina katės savijautą, nuramina ją ir kovoja su kitais stresinių situacijų simptomais.

CEVA Feliway difuzorius ir buteliukas (užpildas) 48 ml su feromonu F3 – raminantis rinkinys katėms, kurios dažnai atsiranda stresinėse situacijose

Raminantis rinkinys katėms CEVA Feliway difuzorius ir užpildas 48 ml su feromonu F3 tai puikus būdas, jeigu Tavo namuose atsirado naujas šeimos narys, jeigu planuojamas persikraustymas į kitus namus ar remontas. Produkto pagrindas paruoštas yra pagal natūralius feromonus, kurie kovoja su stresu ir padeda katėms priprasti prie naujos aplinkos. Feromonus F3, kitaip- skruostų feromonus, katės išskiria tuomet, kai jaučiasi duotoje aplinkoje saugios. Todėl šis produktas jas nuramina, kai naujoje aplinkoje jaučiasi nedrąsiai, o kartais net agresyviai. Norint, kad efektai būtų tikrai veiksmingi, produktą reikia naudoti pastoviai, be pertraukų- iki tol, kol katė pradės jaustis geriau. Po to, difuzorių palaipsniui atidėti.

Dėmesio:
Buteliukai (talpa 48 ml) tinka vien prie apvalių, violetinių arba baltų difuzorių ir veikia per 30 dienų. Buteliukai netinka prie pailgo, balto difuzoriaus!!!

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel