ANIMONDA GranCarno Senior skonis: jautiena + ėriena 800g

  • Visavertis ėdalas su jautiena ir ėriena vyresniems šunims.
  • ANIMONDA GranCarno Senior skonis: jautiena + ėriena 800g
  • ANIMONDA GranCarno Senior skonis: jautiena + ėriena 800g
Gamintojas: Animonda
Produkto kodas: AN 82-737
Serija: 800g
2,99 €
/ vnt.

Visavertis drėgnas ėdalas su jautiena ir ėriena vyresnio amžiaus šunims.

Sudėtis: jautiena 43 % (plaučiai, mėsa, tešmuo, širdis, inkstai), ėriena 25 % (plaučiai, prieskrandis, kepenys), lašišų aliejus 0,2 %, kalcio karbonatas.

Kadangi šuo yra mėsėdis, jam kaip pagrindinė maistinė medžiaga reikalinga šviežia mėsa. Dėl šios priežasties "Animonda GranCarno" sudaro tik atrinkti ingredientai, pavyzdžiui, širdies raumuo, kepenys arba plaučiai.

Aukščiausios kokybės mėsa
Kruopščiai ruošiant šviežius ingredientus užtikrinamas maistinių medžiagų išsaugojimas ir optimalus jų įsisavinimas. Tai, kad matomos natūralios mėsos skaidulos, rodo maisto šviežumą ir natūralumą. Taip užtikrinamas skanus skonis ir geras virškinamumas.

Jokių grūdų
Taip pat nenaudojami angliavandenių šaltiniai, tokie kaip grūdai, bulvės ir soja, taip pat skonio stiprikliai, dirbtiniai dažikliai ir bet kokie konservantai. Tinkamas antioksidantų derinys saugo ir stiprina imuninę sistemą.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Vyresnysis
Skonis:
Jautiena ir aviena
Svoris:
800
WagaWgramach
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel