PESS bekvapis insekticidinis antkaklis šunims 75 cm

  • PASTABA!!!
  • Pagal galiojančius teisės aktus produktą galima parduoti tik asmeniškai atsiimant arba užsakant atsiėmimą pasirinktoje kurjerių bendrovėje.
  • PESS bekvapis insekticidinis antkaklis šunims 75 cm
  • PESS bekvapis insekticidinis antkaklis šunims 75 cm
Gamintojas: Pess
1,45 €
/ vnt.

Paskirtis : kovoti su blusomis, erkėmis ir utėlėmis, gyvenančiomis ant šunų odos ir plaukuose.
Veikimo būdas:
Jų veikimui naudojamas vadinamasis "garavimo" reiškinys, kuris vyksta suminkštėjusiame polivinilchloride (PVC). Tai yra lėtas hermetiškos medžiagos išsiskyrimas medžiagos paviršiuje. Taigi insekticidinė apykaklė veikia kaip biologiškai aktyvios medžiagos saugykla, kurios paviršiuje išsiskiria nedidelis jos kiekis, pakankamas vabzdžiams naikinti, bet nepakankamas, kad pakenktų gyvūnui ar žmogui.
Kadangi šis procesas vyksta nuolat, šie antkakliai yra veiksmingi daug mėnesių. Insekticidiniai antkakliai yra veiksmingi katėms ir mažiems bei vidutinio dydžio šunims, ypač trumpaplaukiams, tačiau didelių ir ilgaplaukių šunų atveju biocidinio poveikio gali nepakakti, kad parazitas būtų visiškai sunaikintas, todėl reikėtų papildomai naudoti insekticidinį purškalą arba miltelius.
Nekilnojamojo turto vertė
Galiojimo laikas 2-6 mėnesiai nuo išpylimo, gali būti trumpesnis, priklausomai nuo aplinkos ir oro sąlygų.
Laikymo trukmė pakuotėje 3 metai
Sudėtyje yra 10 % (10 g/100 g) permetrino (CAS 52645-53-1;(1RS)-cis,trans-3-(2,2-dichlorvinil)-2,2-dimetilciklopropankarboksilato 3-fenoksibenzilo)
Ilgis / spalva 75 cm


Pastaba: netaikyti jaunesniems nei 3 mėnesių amžiaus gyvūnams ir žindančioms kalėms. Laikykite apykaklę vaikams nepasiekiamoje vietoje ir atokiau nuo maisto produktų.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel