BEAPHAR Malt Paste 100g

  • Pasta nuo kailio nuosėdų susidarymo skrandyje
  • BEAPHAR Malt Paste 100g
Gamintojas: BEAPHAR
7,72 €
/ vnt.

Papildantis pašaro mišinys katėms. 

Veikia dvigubai: pirmos fazės metu- neleidžia nurytam kailiui formuotis į suslėgtus gumulus, antrame- užtikrina virškinimo trakte taisyklingą kailio judėjimą.

Malt pastos poveikis: 

I fazė (pastos spalva -tamsi ruda). Pagrindinis ingredientas tai didelis salyklo kiekis. Jis supurena kailio sankaupas ir stabdo pilobezoarų virškinimo trakte kaupimąsi. Karamelėss priedas sustiprina salyklo veiksmingumą ir pageriną produkto skonį.

II fazė (pastos spalva –šviesi ruda). Pagrindinis ingredientas tai BIO – MOS. Tai komponentas gaunamas iš natūralių mielių, skatina bakterijų virškinimo trakte augimą ir aktyvumą. Sveika žarnyno flora užtikrina: geresnį virškinimą, padidintą organizmo atsparumą, patogeninių bakterijų naikinimą. Malt pasta saugo nuo virškinimo sistemos problemų ir garantuoja lengvesnį kailio sankaupų (žarnyne ir kepenyse) judėjimą.

Sudėtis: aliejai ir riebalai, pienas ir pieno produktai, augalinės klmės produktai (Malt extract 11,9%, MOS 10.000 mg/kg), mielės.

Analizė: neapdoroti baltymai 12%, neapdorotos skaidulos 0,078%, aliejai ir neapdoroti riebalai 54%, neapdoroti pelenai 3,4%, drėgmė 2,1%, kalcis (Ca) 0,42%, fosforas (P) 0,35%, natris (Na) 0,35%, kalis (K) 0,5%.

Dozavimas: ilgaplaukės katės- 6 cm pastos per dieną (su pašaru arba betarpiškai iš tūbelės). Trumpaplaukės katės- 4 cm Malt Paste per dieną. Pasirūpink, kad Tavo augintinis turėtų pastovų prėjimą prie šviežio geriamojo vandens.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel