Over Zoo Bites Free Spray 250ml

  • Ši formulė idealiai tinka pasivaikščiojimams miške ir prie vandens.
  • Over Zoo Bites Free Spray 250ml
  • Over Zoo Bites Free Spray 250ml
Gamintojas: Over Zoo
7,49 €
/ vnt.
29,96 € / kg
Over Zoo Bites Free Spray - tai purškalas šunims ir katėms, skirtas naudoti kasdieniuose pasivaikščiojimuose miške ir prie vandens.
Preparatą naudojama, kai jūsų šunį ar katę užpuola skraidantys vabzdžiai, kurie trikdo jų žaidimą, prilipę ant kailio ir burnos. Jūs galite lengvai to išvengti. Jums tereikia skystį patepti kailio paviršiumi patogiu purkštuvu.
„Over Zoo Bites Free Spray“ 250ml nedirgina odos. Be to, jis nesukelia alerginės reakcijos, galinčios sukelti rimtų gyvūno odos pokyčių. Produktas veikia per 7 valandas.
Jei reikia, galite pakartoti purškimą, kad jūsų augintinis būtų ilgiau apsaugotas. Kompozicijoje yra natūralių eterinių aliejų su maloniu citrusinių vaisių kvapu, kurie efektyviai atstumia vabzdžius.


Naudojimas

Skystį patepkite purkštuvu. Jei reikia, pakartokite. Nenaudoti aplink akis ir nosį.

Sudėtis
natūralūs eteriniai aliejai, teršalai metilo alkoholis, izopropilo alkoholis, glicerinas, tirpiklis, paviršiaus aktyvioji medžiaga, EDTA, konservantas, vanduo
Techniniai parametrai
Svoris:
250
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel