DENTISEPT 20g lipni dantų pasta šunims ir katėms

  • Pasta padeda išlaikyti burnos ertmę be apnašų ir pagreitina gingivito ar odos raukšlių atsistatymą.
  • DENTISEPT 20g lipni dantų pasta šunims ir katėms
Gamintojas: Livisto
10,85 €
/ vnt.

Dentisept lipni dantų pasta šunims ir katėms

SUDĖTIS:
1 g gelio yra:
Chlorheksidinas 2 mg
Kvapioji medžiaga
Pagalbinės medžiagos ir pasta

SAVYBĖS IR POVEIKIS
Chlorheksidinas yra medžiaga, pasižyminti gerai žinomu dezinfekuojamuoju, antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Įrodyta, kad jis padeda išlaikyti burną be apnašų ir pagreitina gingivito ar odos raukšlių atsistatymą. Jis ypač veiksmingas burnoje ir, skirtingai nei kitos medžiagos, chlorheksidinas jungiasi su baltymais bei emaliu ir lėtai išsiskiria per ateinančias 24 valandas.
Dentisept® yra specialios pastos sudėties, todėl gyvūnai lengvai jį užtepa ir įsisavina, jis lengvai prilimpa prie burnos gleivinės ir dantų.
Dantų akmenų ir apnašų kaupimąsi galima sulėtinti ar net užkirsti jam kelią reguliariai naudojant "Dentisept®", kuris padeda palaikyti sveiką burnos ertmės aplinką.

ADMINISTRAVIMO BŪDAS
Norint vartoti tiesiogiai į burnos ertmę, rekomenduojama prie tūbelės pritvirtinti pridedamą aplikatorių. Taip bus lengviau pasiekti užpakalines dantenas. Išoriškai švariu pirštu kruopščiai paskirstykite pastą ant odos. Burnos ertmėje pasta pasklinda per gyvūnų liežuvį.
Dentisept galima naudoti kasdien arba kas savaitę, jei reikia.
Siekiant geriausio rezultato, kai Dentisept naudojamas burnos ertmėje, jį reikia vartoti po valgio.

KITA INFORMACIJA
Dentisept yra labai gerai toleruojamas. Retais atvejais katėms gali atsirasti seilėtekis. Jei Dentisept naudojamas ilgesnį laiką, dantys gali nusidažyti ruda spalva. Veterinarijos gydytojas gali labai lengvai pašalinti šias dėmes ultragarsu.

Laikyti žemesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

Galiojimo data: žr. "Exp".

 

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Kačiukas
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel