Lespewet 50 tabs katėms

  • Papildomas pašaras katėms, kurio sudedamosios dalys teigiamai veikia šlapimo takus. Padeda palaikyti inkstų funkciją dėl diuretinio poveikio.
  • Lespewet 50 tabs katėms
Gamintojas: Eurowet
12,30 €
/ vnt.

EUROWET Lespewet 50 tabs - Šlapimo takų veiklą gerinantis papildomas ėdalas katėms
"Lespewet" yra papildomas maistas katėms, kurį lengva nuryti tabletėmis. Specializuotas produktas teigiamai veikia gyvūno šlapimo takus - diuretinės sudedamųjų dalių savybės palaiko tinkamą inkstų veiklą ir pagreitina toksinų bei atliekų šalinimą. Specifinį "Eurowet" produktą galima duoti ir vieną, ir kartu su maistu, todėl jį lengva dozuoti net ir tada, kai jūsų augintinis vengia naujovių savo mityboje. Sandariai uždaromoje pakuotėje yra iki 50 pastilių, todėl galima gydyti pusantro mėnesio. Atsižvelgiant į individualius jūsų augintinio poreikius, gamintojas leidžia vaistą vartoti dvigubomis dozėmis ir ilgesnį laiką. Reguliarus produkto vartojimas palengvina šlapinimąsi ir palaiko fiziologinę inkstų funkciją, todėl papildomo pašaro savo katei reikėtų duoti ir profilaktiškai. Nepamirškite apsaugoti tablečių nuo drėgmės ir kiekvieną kartą sandariai uždaryti plastikinę pakuotę.

Naudojimas ir vartojimas: šio pašaro sudedamosios dalys teigiamai veikia šlapimo takus. Dėl diuretinio poveikio jie padeda palaikyti inkstų funkciją. Vartojama tiesiogiai arba su maistu - 1 tabletė / 3 kg kūno svorio per parą. Jei reikia, tablečių skaičių galima padvigubinti arba vartoti ilgesnį laiką.

Sudėtyje yra gyvūninių baltymų, skirtų šerti neatrajotojams.

Laikyti žemesnėje nei 25C temperatūroje. Apsaugokite nuo drėgmės.

Sudėtis:
Šalutiniai gyvūniniai produktai (iš kiaulių), maltodekstrinas, augaliniai perdirbimo produktai - Lespedeza capitata

Analitiniai komponentai:
žalių baltymų 12,6 %, žalios ląstelienos 29,2 %, žalių pelenų 3,9 %, žalių aliejų ir riebalų 2,2 %, drėgmės 3,9 %.

Priedai 1 kg:
rišikliai ir stabilizatoriai: E460 mikrokristalinė celiuliozė 292,3 g

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel