VET-AGRO Fiprex spray 100ml

  • VET-AGRO Fiprex spray 100ml
Gamintojas: Vet-Agro
9,99 €
/ vnt.

 „VET-AGRO Fiprex“ purškiklis yra skirtas kovai su blusomis, erkėmis, utėlėmis ir utėlėmis šunims ir katėms. Kovoja su blusų ir erkių užkrėtimu šunimis ir katėmis. Blusų atžvilgiu preparatas turi tiesioginį mirtiną poveikį - erkės miršta per 24–48 valandas. Tinkamai parinktais pagrindo ingredientais „Fiprex“ purškimas sukuria apsauginį sluoksnį ant gyvūno odos paviršiaus, apsaugodamas nuo pakartotinės invazijos į ektoparazitus.

Fiprex purškiklis apsaugo:

ŠUNYS nuo erkių 3–5 savaites ir prieš blusas apie 3 mėnesius; CATS nuo erkių 3–5 savaites ir blusos 5–6 savaites.

Sudėtis:

Fipronilis 0,5g / 100,0ml

Dozavimas ir vartojimas:

Preparatas tepamas ant odos 1,5–3 ml dozėmis (1–2 dozatoriaus pompos presai - 250 ml pakuotei ir 3–6 dozatoriaus pompos presai - 100 ml pakuotei) 1 kg kūno svorio - t.y. 7,5–15 mg fipronilo / kg kūno svorio

Laikymo sąlygos:

Sausoje vietoje nuo + 5 ° C iki + 25 ° C, atokiai nuo ugnies.

Pavojingumo frazės:

Toksiška įkvėpus, susilietus su oda ir prarijus. Pavojinga dėl ilgalaikio poveikio. Labai toksiškas vandens organizmams; Gali sukelti ilgalaikius nepalankius vandens ekosistemų pakitimus. Toksiška gyvūnams. Toksiška bitėms. Patekus į akis, nedelsdami gerai praplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Dėvėkite tinkamus apsauginius drabužius, pirštines ir akių (veido) apsaugą. Produktas ir jo pakuotė turi būti šalinami kaip pavojingos atliekos. Venkite patekimo į aplinką. Vykdykite pagal instrukcijas arba saugos duomenų lapą. Labai degus. Smarkiai dirgina akis. Poros gali sukelti mieguistumą ir galvos svaigimą. Kenksminga įkvėpus. Dirgina akis, kvėpavimo takus ir odą.

Saugos frazės:

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Talpyklę laikyti sandariai uždarytą. Laikyti atokiau nuo ugnies šaltinių, nerūkyti. Venkite patekimo ant odos ir į akis. Patekus į akis, nedelsdami gerai praplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Mūvėkite tinkamus apsauginius drabužius ir pirštines.

Leidimas Nr. 2207/05 >> Vaistai negrąžinami. Grąžinti šio tipo gaminius įmanoma tik tuo atveju, jei yra gaminio kokybės trūkumų arba jis netinkamai išleidžiamas. Tam taikomos Reglamento Nr. 2001 m. Rugsėjo 6 d. Įstatymo 96 straipsnis. - Farmacijos įstatymai (2008 m. Įstatymų leidinys, Nr. 45, 271 punktas)

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel