AQUA EL aeratorius OXYBOOST Plus 150

  • Modernus, itin tylus akvariumo aeratorius.
  • AQUA EL aeratorius OXYBOOST Plus 150
Gamintojas: AQUA EL
9,95 €
/ vnt.

AQUAEL - OXYBOOST PLUS!

Jie tęsia 30 metų trunkančią AQUAEL membraninių siurblių gamybos tradiciją. Tarp rinkoje esančių modelių jie išsiskiria moderniu dizainu, kruopščia gamyba ir dideliu veikimo efektyvumu.

OXYBOOST PLUS aeratorių liniją sudaro keturi modeliai: AP 100 PLUS, APR 150 PLUS, APR 200 PLUS ir APR 300 PLUS, kurių skaičiai žymi didžiausią prietaisų efektyvumą, išreikštą per valandą per juos perpumpuojamo oro litrais. Aeratoriai turi vieną (100 ir 150 versijos) arba dvi oro išleidimo angas (200 ir 300 versijos). APR modeliuose efektyvumas reguliuojamas tolygiai, naudojant ergonomiškas rankenėles, esančias viršutinėje korpuso dalyje.

Naujųjų siurblių korpusai yra universalaus, madingo dizaino, juoda ir balta spalvos. Jų suapvalintos disko formos formos leidžia lengvai palaikyti prietaiso švarą.

"OXYBOOST PLUS" aeratoriai pagaminti itin kruopščiai, naudojant šiuolaikines gamybos technologijas. Verta pabrėžti, kad tai vieninteliai rinkoje esantys diafragminiai siurbliai, pagaminti Europos Sąjungoje (lenkiškas gaminys, pagamintas tik "AQUAEL" gamykloje Suvalkuose). Ji užtikrina, kad bus galima įsigyti visus priedus (membranas, stūmoklių rinkinius).

"OXYBOOST PLUS" yra efektyvūs ir tuo pat metu naudoja minimalų energijos kiekį (2,2-2,5 W). Jie puikiai tinka nuolatiniam darbui kaip aeravimo įrenginiai (rekomenduojame juos derinti su išskirtinai dekoratyviniais šviečiančiais aeravimo purkštukais AQUAEL AIR LIGHTS), tradiciniams kempininiams filtrams ir subžvyro filtrams varyti. Juos galima naudoti net jūrų akvariumuose paprastiems vamzdiniams skimeriams maitinti.

OXYBOOST PLUS 150 Techniniai duomenys:

Galia: 2,2
Srauto greitis: 1x150
Talpa: 100-150 l

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel