MIKITA MEGAVIT Kalcio fosfatas + vitaminas A+D3 - vitaminų ir mineralų papildas šunims 50tab.

  • Mineralais ir vitaminais papildytas maistas šunims.
  • MIKITA MEGAVIT Kalcio fosfatas + vitaminas A+D3 - vitaminų ir mineralų papildas šunims 50tab.
Gamintojas: Mikita
Serija: 50tb
4,20 €
/ vnt.

MIKITA MEGAVIT Kalcio fosfatas + vitaminas A + D3 - vitaminų ir mineralų papildas šunims 50 tabs - maisto papildas visų veislių šunims
Norint užtikrinti gerą sveikatą, labai svarbu parinkti tinkamą maisto papildą pagal šuns poreikius. MIKITA MEGAVIT Kalcio fosfatas + vitaminas A + D3 vitaminų ir mineralų papildas šunims 50 tabs. Šis produktas sukurtas siekiant patenkinti specialius šuniukų, nėščių ir žindančių kalių poreikius. Jį galima naudoti esant žinomam trūkumui, taip pat profilaktiškai, kad jūsų šuo būtų sveikas. Jis visų pirma subalansuoja mineralų, pavyzdžiui, kalcio ir fosforo, kurie sunaudojami kalėms gaminant pieną nėštumo ir laktacijos metu, kiekį. Be to, jame yra natrio, kuris padeda palaikyti tinkamą kraujospūdį. Be kalcio ir fosforo, produkte taip pat yra vitamino D3, kuris palaiko jaunų gyvūnų kaulų vystymąsi. Vitaminas A palaiko visus su šuns augimu susijusius procesus. Visų veislių šunims skirtą maisto papildą taip pat galima įsigyti pakuotėse, kuriose yra 150 ir 400 tablečių.

MEGAVIT KALCIO FOSFATAS VIT. A+D3
Mineralų papildas šunims

Sudėtis:
dikalcio fosfatas, alaus mielės, kalcio ir magnio karbonatas, sacharozė, išrūgos, propilenglikolis

Analitiniai komponentai, esantys 1 kg:

kalcis - 170 g
fosforo - 110 g
natrio - 0,012 g.
Priedai 1 kg:
Maistiniai priedai: vitaminas A (E 672) - 200 000 TV, vitaminas D3 (E 671) - 20 000 TV. Antioksidantai.

Savybės ir veiksmai:
Papildo kalcio ir fosforo, kurie sudaro skeletą, trūkumą. Vit. A teigiamai veikia jaunų gyvūnų augimą ir vystymąsi. Vit. D3 reguliuoja kalcio ir fosforo apykaitą.

Indikacijos:
Šuniukams intensyvaus augimo laikotarpiu, nėščioms ir žindančioms patelėms.

Taikymas:
2,3 g (1 tabletė) 10 kg kūno svorio per dieną. Jei trūksta 2,3 g (1 tabletė) 5 kg kūno svorio arba pagal veterinarijos gydytojo nurodymus.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel