Virbac Sebolytic 200ml

  • Dermatologinis šampūnas, skirtas gyvūnams, turintiems seborėjos simptomų.
  • Virbac Sebolytic 200ml
  • Virbac Sebolytic 200ml
Gamintojas: Virbac
Serija: 200ml
17,90 €
/ vnt.
omniva banner

Poveikis
Šampūnas SEBOLYTIC® rekomenduojamas naudoti kaip papildoma priemonė gydant ūmius keratozinius odos sutrikimus. Šampūne naudojami du novatoriški sprendimai: Spherulites® ir glikotechnologija. "Sferulity®" yra mikrokapsulės, sukurtos naudojant unikalią technologiją, kuri leidžia kontroliuoti laipsnišką sudedamųjų dalių išsiskyrimą odos paviršiuje ir užtikrina ilgalaikį poveikį. Glikotechnologijoje panaudojamos monosacharidų ir alkilpoligliukozidų savybės, kurios neleidžia sukibti mikroorganizmams (antiadhezinis poveikis), ypač Staphylococcus intermedius, Pseudomonas aeruginosa ir Malassezia pachydermatis, ir ramina odos sudirgimus (antiiritacinis poveikis).

Sudėtis
Švelni valomoji medžiaga, monosacharidai ir (arba) alkilpoligliukozidai, salicilo rūgštis, linolo ir (arba) linoleno rūgštis, oktopiroksas, cinko gliukonatas ir vitaminas B6.

Dėl arbatmedžio (Melaleuca) eterinių aliejų šampūnas yra natūralaus kvapo. Produkto pH yra fiziologinis.

Savybės
SEBOLYTIC® sudėtyje yra sudedamųjų dalių, turinčių tokį poveikį:

pleiskanų pertekliaus pašalinimas (salicilo rūgštis).
keratinizacijos procesų reguliavimas (linolo ir ?-linoleno rūgštys)
reguliuoja riebalų gamybą (cinko gliukonatas + vitaminas B6, laisva arba surišta forma).
odos mikrofloros pusiausvyros atkūrimas (oktopiroksas).
mažina niežulį (melaleukių eteriniai aliejai).
Naudojimo instrukcijos
Prieš naudojimą suplakite. Tepkite SEBOLYTIC® ant kailio, prieš tai sudrėkinto šiltu vandeniu. Tolygiai paskirstykite šampūną ant odos ir plauko. Energingai masažuokite, kol susidarys putos, tada kruopščiai nuplaukite. Pakartokite procedūrą, palikdami putas 5 minutėms. Tada kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu. Jei šį šampūną rekomendavo veterinarijos gydytojas, laikykitės jo nurodymų (jei reikia, šampūną galima naudoti du ar tris kartus per savaitę). Tik išoriniam naudojimui. Venkite patekimo į akis. Laikykite žemesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Kačiukas
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel