OVER-ZOO Myco dermis 125ml

  • Preparatas, palengvinantis mycosis fungoides poveikį geliu.
  • OVER-ZOO Myco dermis 125ml
  • OVER-ZOO Myco dermis 125ml
Gamintojas: Over Zoo
7,95 €
/ vnt.

OVER-ZOO Myco dermis 125 ml - raminamasis gelis nuo naminių gyvūnėlių tinijų
Specializuotas preparatas OVER-ZOO Myco dermis 125 ml skirtas visų rūšių naminių gyvūnų, sergančių mikozėmis, odos priežiūrai. Unikali formulė, kurios sudėtyje yra koloidinio vario, pasižymi stipriomis fungicidinėmis ir biocidinėmis savybėmis, be to, apsaugo nuo patogeninių grybelių ir virusų vystymosi. Jis taip pat stiprina audinių elastingumą ir skatina epitelio ląstelių augimą. Pridėjus vertingo arbatmedžio aliejaus, sustiprėja apdovanoto cheminio junginio poveikis. Ekstraktas taip pat visiškai saugus jūsų augintinio odai, kuri greičiau atsinaujina, nes sunaikinami pavojingi mikroorganizmai. Reguliarus produkto naudojimas taip pat skatina tankų ir lankstų kailį. Siūlomas Myco dermis preparatas gelio pavidalu labai lengvai tepamas, todėl kasdien kelis kartus užtepant ant pasikeitusių gyvūno audinių nekils jokių problemų. Patogi ir lengva talpyklė su pompa leidžia lengvai dozuoti reikiamą medžiagos kiekį.

Paraiška
Tepkite preparatą 2-3 kartus per dieną ant pažeistos vietos. "Myco Dermis" skirtas visų rūšių naminiams gyvūnams. Preparatas taip pat saugus jauniems gyvūnams.

Sudėtis: Vanduo, PEG-20 glicerilo lauratas, Malaleuca Alternifolia (arbatmedžių) lapų aliejus, hidroksietilceliuliozė, kaprilinis glikolis, fenoksietanolis, heksilenglikolis, limonenas, CI 77400.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel