OVER-ZOO Sanquis max 125ml gelis

  • Preparatas pažeistam audiniui palaikyti.
  • OVER-ZOO Sanquis max 125ml gelis
Gamintojas: Over Zoo
6,55 €
/ vnt.

Sanquis Max tai naujoviškas produktas, kuris regeneruoja pažeistus organizmo audinius. Sudėtyje yra rubino skydas, kuris buvo sudarytas pagal naujausias biotechnologijos žinias. Sanquis Max rūpinasi natūraliais odoje vykstančiais procesais, kurie yra susiję su žaizdų gyjimu. Produktas pagamina apsauginį sluoksnį, kuris palaiko atitinkamą epidermio drėgnumą, minkštumą ir lankstumą. Sanquis Max tai švelnus odai produktas, nesukelia deginimo jausmo. Rubino skydas yra sudarytas iš sidabro nanodalelių, kurios sudaro koloidą. Jos puikiai prasiskverbia pro net labai gilias struktūras. Visiškai saugios, nereaguoja su kitomis sudėtyje esančiomis medžiagomis, be to yra biologiškai įsisavinamos.

Naudojimas:
Produktą naudoti ant odos 2-3 kartus per dieną. Sanquis Max skrtas yra visoms naminių gyvūnų rūšims. Saugus taip pat jauniems gyvūnams.

Sudėtis:
eozinas, nejonizuotas nanodalelių koloidinis sidabras (grynumas 99,99%), alantoinas, glicerinas, tirštiklis, gėlintas vanduo

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel