TRIXIE gertuvė graužikams 450ml

  • 450 ml talpos, 21 cm aukščio gertuvė gyvūnams augintiniams
  • TRIXIE gertuvė graužikams 450ml
Gamintojas: Trixie
Produkto kodas: TX-6054
3,29 €
/ vnt.

TRIXIE gertuvė graužikams 450 ml - geriausi priedai įvairiems graužikams
Jei jums reikia funkcionalių sprendimų, rinkitės TRIXIE graužikų girdyklą 450 ml. Tai nepakeičiamas priedas, jei namuose ar bute narve gyvena maži gyvūnai. Tokio dydžio gertuvė puikiai tiks didesnių graužikų, pavyzdžiui, žiurkių ar jūrų kiaulyčių, poreikiams. Tai taip pat geras pasirinkimas narvui su standartiniais arba miniatiūriniais triušiais. Gertuvę reikia kasdien valyti ir maitinti šviežiu vandeniu. Jame yra paprastas mechanizmas, kuris užkerta kelią vandens nutekėjimui, kai gyvūnas jo nenaudoja. Produktą sudaro plastikinis indas ir nerūdijančio plieno metalinis antgalis.

TRIXIE Rodent Drinker for small animals 450ml - produkto privalumai
Šį smulkiems gyvūnams skirtą priedą galima lengvai sumontuoti visų rūšių narvuose. Nesudėtinga konstrukcija leidžia greitai išvalyti gertuvę ir pakeisti ją šviežiu vandeniu. Jis taip pat turi metalinį antgalį, kuris yra atsparus kramtymo pažeidimams. Jo viduje yra rutuliuko mechanizmas - kai gyvūnas aplaižo galiuką ir paliečia jį snukiu, jis pasisuka ir ištraukia rutuliuką, kuris sukelia vandens tekėjimą. Šis tirpalas apsaugo gertuvę nuo savaiminio lašėjimo, dėl kurio gali būti užtvindyta patalynė ir atsirasti patogeninių mikroorganizmų. TRIXIE graužikų girdyklą taip pat galima įsigyti kitų dydžių. Jei graužikams reikia daugiau priedų, būtinai peržiūrėkite "ZooArt" zooparduotuvės pasiūlymus.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel