Arion Friends Senior Light 22/9 - 15kg

  • "Arion Senior/Light" sausas ėdalas vyresnio amžiaus šunims ir šunims, kuriems reikia mažiau energijos.
  • Arion Friends Senior Light 22/9 - 15kg
Gamintojas: Arion
27,49 €
/ vnt.
0,00 € / g

Arion Friends Senior Light - tai sausas maistas senesnių veislių ir antsvorio turintiems šunims. Produktas turi mažai kalorijų, ką rodo žymiai sumažėjęs riebalų kiekis. Tai neleidžia šuniui priaugti perteklinio svorio, o vyresnio amžiaus gyvūnams palengvina virškinimo sistemą. Šiek tiek mažesnis baltymų kiekis palaiko riboto fizinio aktyvumo šunų sveikatą. Dėl maistinių skaidulų maistas gerai virškinamas, todėl virškinimo ir šalinimo sistema veikia reguliariai. L-karnitinas padeda metabolizuoti riebalinį audinį, dėl kurio gyvūnas praranda perteklinį svorį. Tuo pačiu metu šis komponentas taip pat padeda palaikyti sveiką raumeninį audinį. Chondroprotekciniai priedai padeda palaikyti lokomotorinės sistemos sveikatą ir išlaikyti visišką jūsų šuns sąnarių judrumą. Karma baigta. Tai reiškia, kad tai gali sudaryti jūsų augintinio mitybos pagrindą ir aprūpinti jį visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis.

Sudėtis:

Grūdai, mėsa ir gyvūniniai dariniai, augaliniai produktai, gyvuliniai aliejai ir riebalai, mineralai, vitaminai, mielės. L-karnitinas, chondroitino sulfatas, gliukozaminas. Dažų nepridėta.

Analizė:

22% viso baltymo, žali riebalai 9%, pelenai 7%, žalios pluošto 3%, drėgmė 9%, kalcis 1,4%, viso fosforo 1,15 proc.

Techniniai parametrai
Svoris:
15000
Gyvenimo etapas:
Vyresnysis
Max:
100
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel