ROYAL CANIN Sensible 10kg + 2kg

  • Maistas suaugusioms jautrioms katėms su jautria virškinimo sistema.
  • ROYAL CANIN Sensible 10kg + 2kg
  • ROYAL CANIN Sensible 10kg + 2kg
  • ROYAL CANIN Sensible 10kg + 2kg
  • ROYAL CANIN Sensible 10kg + 2kg
Gamintojas: Royal Canin
Produkto kodas: 228650
84,69 €
/ vnt.
5,65 € / kg


Protinga
Reguliariai
Vyresni nei 1 metų amžiaus, su jautriu
jautriu virškinamuoju traktu.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Unikali nauda
ir unikali nauda
Maksimali virškinamojo trakto apsauga
Sukurta taip, kad apsaugotų virškinamąjį traktą su lengvai virškinamais L.I.P. baltymais.

Puikiai subalansuotas
kiekis

SUDĖTIS
ryžiai, džiovinti paukštienos baltymai, gyvuliniai riebalai, kukurūzai, kukurūzų glitimas, augalinių baltymų izoliatas*, džiovinti kiaulienos baltymai*, hidrolizuoti gyvuliniai baltymai, mielės, cukrinių runkelių minkštimas, mineralai, sojų aliejus, žuvų taukai, augalinės skaidulos, fruktooligosacharidai.
*L.I.P.: baltymai, atrinkti dėl labai gero virškinamumo.

PRIEDAI
(1 kg pašaro): Maistiniai papildai: (1 kg (1 valgomasis kilogramas): Vitaminas A: 18200 UI, vitaminas D3: 900 UI, E1 (geležis): 39 mg, E2 (jodas): 3 mg, E4 (varis): 6 mg, E5 (manganas): 50 mg, E6 (cinkas): 165 mg, E8 (selenas): 0,1 mg - konservantai - antioksidantai.

Tinkama porcija
jūsų augintiniui
porcija
Įsitikinkite, kad pakuotė po naudojimo yra sandariai uždaryta - tai apsaugo maistą nuo gedimo ir padeda išvengti teršalų patekimo. Užtikrinkite, kad jūsų augintinis visada galėtų gauti šviežio vandens.

Kaip pereiti prie "Royal Canin" ėdalo? Paprastai pereiti nuo kito ėdalo prie "Royal Canin" užtrunka maždaug 6-7 dienas.
Nuomonės: "Ar Canin Canin" gali būti naudojamas tik kaip maisto papildas,
kurias turėtumėte žinoti

ALINA OLĘDZKA

Nuo tada, kai pradėjau naudoti Royal Canin maistą, Kica yra kupina energijos, dažniausiai rytais, bet vakare, po dienos poilsio, ji taip pat gali padaryti netvarką. Džiaugiuosi kraiko dėklo turiniu, jei taip galima pavadinti:-)Bet tai svarbu, nes Kica anksčiau turėjo problemų. Ji gražiai atrodo, yra sveika, turi blizgantį kailį, gražias akis, o kvapas iš jos snukučio malonus. Apskritai maistas jai tinka ir patinka, nes ji nenori jokio kito maisto, todėl Royal Canin yra geriausias:-) Šį maistą ramia sąžine rekomenduoju visiems. Labai gera kokybė!


ANNA BROWNE

Nuo tada, kai mūsų Pruszka ėda Royal Canin (jam labiausiai patinka Sensitive, nors jis taip pat labai mėgsta Sterilised Appetite Control +7), jo pilvo problemos baigėsi, o kailis tapo dar šilkinesnis ir švelnesnis. Apetito kontrolės maistas iš tikrųjų padėjo pažaboti jo gobšumą - Bunio yra didelis ir stambus kačiukas, todėl norėjome šiek tiek sumažinti jo viršsvorį. Visiems pūkuotų draugų mylėtojams rekomenduoju Royal Canin maistą savo augintiniams :)

Rekomenduojamas drėgnas maistas

JAUTRUS VIRŠKINIMUI PADAŽAS
Apie bendrovę
Royal Canin
50 metų sveikos mitybos šunims ir katėms
"Royal Canin" gimė iš aistros gyvūnams. Ją 1968 m. įkūrė veterinarijos gydytojas Jeanas Cathary, kuris ieškojo mitybos sprendimo savo sergančiam šuniui. Todėl nieko nestebina, kad tai yra labiausiai veterinarų ir veisėjų rekomenduojamas prekės ženklas visame pasaulyje.

Maisto papildai, nutraceutiniai preparatai ir vitaminai - pas mus tai standartas
Kiekviename krokete yra 50 maistinių medžiagų, būtinų tinkamam organizmo funkcionavimui.

Užtikriname aukščiausią virškinamumą
Mūsų gyvūnų augintinių ėdalo sudėtyje yra baltymų, kurių virškinamumas viršija 90 %, vadinamųjų L.I.P. Dėl šių baltymų galime tikėtis geresnės išmatų kokybės, mažesnio polinkio į vidurių pūtimą ir dujų susidarymą bei mažesnio išmatų kiekio.

Jūsų augintinis yra ypatingas, taip pat ir mums!
Sterilizuotas? Išrankus? Veislės? Specialūs poreikiai reikalauja tikslių mitybos sprendimų. 158 šunų ėdalo rūšys, 108 kačių ėdalo rūšys, kasmet sukuriami nauji inovatyvūs sprendimai.

Techniniai parametrai
Svoris:
15000
Kompozicija:
ROYAL CANIN Sensible
Dozavimas:
ROYAL CANIN Sensible
Max:
100
Search:
rojal
canin
cabin
cann
caning
canning
cannin
canine
kanin
roial
roiaj
rozal
riyal
canon
canion
cannon
Canone
Royale
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel