ROYAL CANIN Sterilised 37 10kg + 2kg

  • Maistas, specialiai sukurtas katėms po sterilizacijos/sterilizacijos. Padeda išvengti antsvorio ir šlapimo takų ligų. Skirtas katėms iki 7 metų amžiaus.
  • ROYAL CANIN Sterilised 37 10kg + 2kg
  • ROYAL CANIN Sterilised 37 10kg + 2kg
Gamintojas: Royal Canin
Produkto kodas: 227270
82,89 €
/ vnt.
5,53 € / kg


Sterilizuota
Reguliariai
Suaugusios katės po sterilizacijos
Nuo 1 iki 7 metų sterilizuotos katės.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Unikalūs privalumai
ir unikalūs privalumai
Šlapimo takų apsauga
Tinkamo šlapimo takų funkcionavimo palaikymas.

Stiprūs raumenys
Didelis baltymų kiekis (37 %) skatina raumenų masės palaikymą ir vystymąsi.

Puikiai subalansuota
kiekis

SUDĖTIS
džiovinti paukštienos baltymai, kukurūzai, augalinių baltymų izoliatas*, augalinės skaidulos, gyvuliniai riebalai, gyvulinių baltymų hidrolizatas, ryžiai, kviečiai, cukrinių runkelių minkštimas, kukurūzų glitimas, mielės ir jų dalys, mineralai, žuvų taukai, fruktooligosacharidai, sojų aliejus.
*L.I.P.: baltymai, atrinkti dėl labai gero virškinamumo.

PRIEDAI
(1 kg pašaro): Maisto papildai: Vitaminas A: 19000 UI, vitaminas D3: 1000 UI, E1 (geležis): 31 mg, E2 (jodas): 3,1 mg, E4 (varis): 10 mg, E5 (manganas): 41 mg, E6 (cinkas): 122 mg, E8 (selenas): 0,05 mg, L-karnitinas: 100 mg - Technologiniai priedai: nuosėdinės kilmės klinoptilolitas: Zootechniniai priedai: amonio chloridas: 5 g - Konservantai - Antioksidantai.

Tinkama porcija
Jūsų augintiniui
porcija
Po naudojimo įsitikinkite, kad pakuotė yra sandariai uždaryta - tai apsaugo maistą nuo gedimo ir padeda išvengti teršalų patekimo. Užtikrinkite, kad jūsų augintinis visada turėtų prieigą prie šviežio vandens.

Kaip pereiti prie "Royal Canin" ėdalo? Paprastai pereiti nuo kito ėdalo prie "Royal Canin" užtrunka maždaug 6-7 dienas.
Nuomonės: "Ar Canin Canin" gali būti naudojamas tik kaip maisto papildas,
kurias turėtumėte žinoti

BEATA KŁUSEK

Mano katė yra laiminga, turi daug energijos ir noro žaisti išdykusius žaidimus, tačiau nesigėdija ir glostymo. Kai buvo mažas kačiukas, turėjo virškinimo problemų. Nuo tada, kai jis gauna royal, šios problemos išnyko ir jis išaugo į gražų savo veislės atstovą. Jis turi lygų kailį, kuris gražiai blizga tarsi aksomas.


ALEXANDRA FAIKS

Tai matau iš savo draugų kačių, kurios yra daugiau ar mažiau panašaus amžiaus. Ir mes jas sterilizavome panašiu metu.... Jie šeriami įprastu pigiu maistu. katės panašios į mažas kiaulytes. Jos ėda per daug, trina pilvus į grindis.... Dėl sterilizuotoms katėms skirto maisto matau, kad Pola visai netukštelėjo. Galbūt žiemą , bet dabar ji vis mažėja. Be to, ji sotesnė, suvalgydama panašią porciją kaip ir kiti. Ji neprašo, ne viską praryja! Be to, ji labai laiminga, aktyvi, šokinėja, bėgioja ...

Rekomenduojami drėgni pašarai

STERILIZUOTA DUONA

STERILIZUOTAS PADAŽAS

STERILIZUOTA ŽELĖ
Apie įmonę
Royal Canin
50 metų sveikos mitybos šunims ir katėms
Kompanija "Royal Canin" buvo įkurta iš aistros gyvūnams. Ją 1968 m. įkūrė veterinarijos gydytojas Jeanas Cathary, kuris ieškojo mitybos sprendimo savo sergančiam šuniui. Todėl nieko nestebina, kad tai yra labiausiai veterinarų ir veisėjų rekomenduojamas prekės ženklas visame pasaulyje.

Maisto papildai, nutraceutiniai preparatai ir vitaminai - pas mus tai standartas
Kiekviename krokete yra 50 maistinių medžiagų, būtinų tinkamam organizmo funkcionavimui.

Užtikriname aukščiausią virškinamumą
Mūsų gyvūnų augintinių ėdalo sudėtyje yra baltymų, kurių virškinamumas viršija 90 %, vadinamųjų L.I.P. Dėl šių baltymų galime tikėtis geresnės išmatų kokybės, mažesnio polinkio į vidurių pūtimą ir dujų susidarymą bei mažesnio išmatų kiekio.

Jūsų augintinis yra ypatingas, taip pat ir mums!
Sterilizuotas? Išrankus? Veislės? Specialūs poreikiai reikalauja tikslių mitybos sprendimų. 158 šunų ėdalo rūšys, 108 kačių ėdalo rūšys, kasmet sukuriami nauji inovatyvūs sprendimai.

Techniniai parametrai
Svoris:
15000
Kompozicija:
ROYAL CANIN Sterilised
Dozavimas:
ROYAL CANIN Sterilised
Max:
100
Search:
rojal
canin
cabin
cann
caning
canning
cannin
canine
kanin
roial
roiaj
rozal
riyal
canon
canion
cannon
Canone
Royale
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel