TRIXIE Kačių kraiko dėžės PVC kilimėlis 40x60 cm pilkos spalvos

  • TRIXIE Kačių kraiko dėžės PVC kilimėlis 40x60 cm pilkos spalvos
Gamintojas: Trixie
Produkto kodas: TX-40382
7,50 €
/ vnt.

TRIXIE Kačių kraiko kilimėlis 40x60 cm pilkos spalvos - įranga katėms
Smulkmenas iš kačių kraiko dėžutės naminiai gyvūnai dažnai išbarsto po namus. Šią problemą išsprendžia TRIXIE PVC kilimėlis po kačių kraiko dėžute 40x60 cm pilkos spalvos. Ji pagaminta iš plastiko, todėl greitai ir be vargo išvaloma. Kilimėlį galima skalbti po tekančiu vandeniu nesibaiminant, kad bus pažeista medžiaga. Produktas yra universalios pilkos spalvos. Medžiaga patogi katei. Jo struktūra nedirgina katės letenų. Kilimėlį taip pat gali naudoti labai maži kačiukai ir jautrūs asmenys. PVC kilimėlį galima naudoti bet kurioje kraiko dėžėje. Jis gana didelis, todėl surinks net didžiausių kačių šiukšles. Produkto pagrindas yra neslidus, todėl galite būti tikri, kad kilimėlis visada išliks savo vietoje.

TRIXIE PVC kilimėlis kačių kraiko dėžutei 40x60 cm pilkos spalvos - produkto savybės
Turite energingą katę, kuri dažnai iš tualeto išpila kraiką? Po kraiko dėžute reikės tinkamo kilimėlio. Gaminio konstrukcija ir forma užtikrina, kad kraiko dalelės nuo katės letenų būtų pašalintos iškart po išėjimo iš kraiko dėžės. Dėl to jų neliks kitose namo dalyse. Užtenka TRIXIE 40x60 cm pilką PVC kilimėlį padėti po katės kraiko dėžute priešais dėžutę ir, surinkus kraiką, jį išsiurbti. Tokiu paprastu būdu pasirūpinsite vietos, kurioje yra katės tualetas, higiena. Taip pat peržiūrėkite kitą "ZooArt" siūlomą kačių įrangą. Parduotuvės asortimente yra daug uždarų kraiko dėžių, kurios į išorę neskleidžia nemalonių kvapų. Jei ieškote skanių užkandžių savo augintiniams, čia rasite didelį puikios kokybės produktų pasirinkimą.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel