MIKITA AMINO BIOTIN - Vitaminų ir aminorūgščių mišinys šunims ir katėms 150tab.

  • Vitaminų ir aminorūgščių papildytas ėdalas šunims ir katėms, skatinantis plaukų tankumą ir blizgesį.
  • MIKITA AMINO BIOTIN - Vitaminų ir aminorūgščių mišinys šunims ir katėms 150tab.
Gamintojas: Mikita
Serija: 150tb
4,89 €
/ vnt.

MIKITA AMINO BIOTIN tai vitaminų ir aminorūgščių mišinys šunims ir katėms 150 skirtukų. Tai visų pirma skirta gyvūnams, turintiems problemų dėl kailio tankio ir kokybės. Šis maisto papildas šunims ir katėms yra lengvai supjaustomų tablečių pavidalu. Tai leidžia jums pritaikyti dozę pagal gyvūno dydį. Jį galite skirti ilgaplaukiams gyvūnams, kurie dėl prastos mitybos ar prastų gyvenimo sąlygų turi problemų dėl plaukų tankio ar kokybės. Jis taip pat veiks su parodomaisiais gyvūnais, kad pagerintų palto išvaizdą. Galų gale, rekomenduojama švirkšti, kai šuo ar katė keičia dangtelį, kuris turėtų sutrumpinti šį procesą ir užauginti geresnės kokybės plaukus.  Daugiausia turi biotino, kuris yra atsakingas už sveiką ir blizgantį kailį. Be to, vitaminų ir mikroelementų kompleksas palaiko bendrą gyvūno būklę. Taip pat yra suaugusių šunų ir kačių versijoje. Galite duoti alternatyvios formos granules, supiltas į maistą. Taip pat patikrinkite versiją su papildomu vitaminų kompleksu.

1000g mišinio yra:

Šmaikštus. H - 200 mg, vit. B1 - 0,7 mg, vit. B2 - 3,5 mg, vit. B6 - 1,4 mg, vit. B12 - 0,004 mg, vit. PP - 47 mg, vit. A - 0,04 mg, vit. E - 0,5 mg, cholinas - 270 mg, pantoteno rūgštis - 7,7 mg, folio rūgštis - 2,2 mg, triptofanas - 0,45 mg, lizinas - 3,74 g, metioninas - 0,7 g, cistinas - 0 , 37g, treoninas - 2,12g, izoleucinas - 2,3g, leucinas - 3,35g, valinas - 2,43g, histidinas - 1,2g, argininas - 2,68g, tirozinas - 1,44g, glicinas - 2,09g , serinas - 2,05 g, glutamo rūgštis 6,74 g, asparto rūgštis - 1,38 g, su antioksidantais E320, E321.

Savybės ir veikimas:

Amino-Biotinas yra biotino, vitaminų ir egzogeninių aminorūgščių derinys. Biotinas stimuliuoja dangos storį ir blizgesį, o preparate esantys vitaminai ir aminorūgštys palaiko ir papildo biotino veikimą. Ypač rekomenduojama formuojant ir keičiant dangą.

Dozė:

šuo - 1 tab./2,5 kg c.c. kasdien, katė - 1 tabl./ 2,5 kg c.c. kasdien.

Pakuotėje: 150 tablečių

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel