TRIXIE nappy Puppy Pad higieninės palutės šuniukams 40x60cm - 7 vnt

  • Palutės šuniukų šlapinimosi mokymui, taip pat priverčia kaip sugeriantys įdėklai į transportavimo priemonę ar narvą.
  • TRIXIE nappy Puppy Pad higieninės palutės šuniukams 40x60cm - 7 vnt
Gamintojas: Trixie
Produkto kodas: TX-23411
4,29 €
/ vnt.

Palutės šuniukų šlapinimosi mokymui arba kaip įdėklai į transportavimo priemonę ar narvą. Kilimėliai puikiai sugeria, pagaminti yra aiš natūralių celiuliozės skaidulų.

Praktiškos palutės padeda greitai ir be problemos išmokyti šuniukus higienos. Jų vidus pagamintas iš puikiai sugeriančių- celiuliozės skaidulų, o foliuotas, vandeniui atsparus pagrindas ir kraštai iš specialiai užprojektuotos neaustinės medžiagos, kuri sulaiko skystį, neleidžia jam ištekėti į išorę. 

Naudojimas: Palutę padėk kuo arčiausiai šuniuko guolio. Augintinį atnešk ant palutės po kiekvieno maisto, vandens gėrimo arba jei pastebėsi, kad neramiai vaikštinėja. Jeigu šuniukas nusišlapins ant palutės, pagirk jį. Jeigu šuniukas pradės pats naudotis palute, pamažu ir laipsniškai pernešk ją link durų, kurios veda į lauką. Veliau padėklą išnešk už durų. Norint palengvinti švaros užlaikymą, rekomenduojame naudoti pvz. Beaphar Puppy Trainer arba Trixie Housetrainer. 

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel