TRIXIE šukos šunims ir katėms

  • Dvipusės šukos su dviejų tankumų dantukais ir medine rankena.
  • TRIXIE šukos šunims ir katėms
  • TRIXIE šukos šunims ir katėms
Gamintojas: Trixie
Produkto kodas: TX-2396
4,27 €
/ vnt.

Dvipusės šukos šunims su medine rankena ir dviejų tankumų adatomis Trixie TX-2396

kad jūsų augintinio plaukai būtų blizgūs ir žvilgantys,
ilgis 17 cm,
dviejų tankumų šukos,
medinė rankena.


Vidutinio ilgio ir ilgaplaukių šunų kailio priežiūrą reikia atlikti ne tik šepečiu, bet ir šukomis. Ypač plaukai už ausų, ant uodegos, po pilvu ir ant užpakalinių kojų linkę susipainioti, todėl juos reikia reguliariai šukuoti. Paprastai šukavimas pradedamas plonesnėmis šukomis, o baigiamas vidutinio storio arba tankesnėmis šukomis, priklausomai nuo plaukų tipo.

Svarbu, kad šukuojant augintiniui nesukeltumėte skausmo, todėl, jei abejojate, naudokite šukas su smulkesniais dantukais, kurios lengvai slysta per plaukus.


Nepamirškite šukuoti savo augintinio, kai jo plaukai yra sausi, nes drėgni plaukai linkę lūžinėti.

Šukuoti šunį labai svarbu, todėl rekomenduojama šukuoti ar šukuoti jo plaukus kartą per savaitę, nes tai ne tik padeda sukurti gražų ir blizgantį kailį, bet ir skatina odos kraujotaką. Be to, šukuodami savo augintinį galite pastebėti žaizdas, erkes ir kitus parazitus.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel