TRIXIE medvilninė virvė su natūralaus kaučiuko kamuoliuku

  • Medvilninis kramtukas, padedantis palaikyti šuns burnos higieną
  • TRIXIE medvilninė virvė su natūralaus kaučiuko kamuoliuku
Gamintojas: Trixie
Produkto kodas: TX-3267
7,79 €
/ vnt.

TRIXIE Virvė su kamuoliuku iš natūralaus kaučiuko - puikus šunų kramtomasis žaislas
TRIXIE Virvė su kamuoliuku iš natūralaus kaučiuko yra idealus šunų kramtomasis žaislas. Pagrindinė jo dalis yra pagaminta iš medvilninių virvelių, supintų į pynę. Dėl to kramtukas yra patvarus ir sunkiai sunaikinamas. Šunims patinka žaislai iš virvelių, nes jų kramtymas suteikia jiems daug džiaugsmo ir ilgai teikia pramogą. Žaislas su virve taip pat yra puiki priemonė, skirta aportavimui pasivaikščiojimų metu. Viduryje esantis guminis kamuoliukas leidžia atlikti ilgus metimus ir kartu yra kramtukas, todėl jis taip pat bus patrauklus žaislas šuniui, kuris liks namuose, kol jūsų nebus namuose. Tai universalus žaislas, kuris patiks įvairių dydžių ir veislių šunims.

TRIXIE virvė su natūralaus kaučiuko rutuliuku - gaminio privalumai
Medvilninės virvelės pluoštai pasiduoda dantų spaudimui, švelniai atsiskiria ir taip valo jų paviršių nuo susikaupusių apnašų. Šuns dantų higiena yra labai svarbi, kad būtų išvengta ėduonies išsivystymo. Naudodami šį įtaisą galite derinti verslą ir malonumą. Kramtuko viduryje yra iš kietos gumos pagamintas rutuliukas. Šunims ji patinka, nes kramtant šiek tiek sulinksta. Guma yra labai patvari medžiaga, atspari net ilgalaikiam kramtymui. Jis taip pat saugus augintiniui. Mūsų parduotuvėje rasite daugybę įvairių žaislų, skirtų įvairaus dydžio ir skonio šunims. Siūlome aportavimo žaislų, kramtukų, kramtymo garsus skleidžiančių talismanų ir aksesuarų, skirtų šunims, kuriems reikia pramogų, kai jie vieni namuose.

 

Matmenys:

ø 7 cm

Ilgis: 36 cm

 

Techniniai parametrai
Tipas:
TRIXIE virvė su natūralaus kaučiuko rutuliu
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel