Sabunol dekoratyvinė juoda apykaklė Jorkšyro terjerams 35 cm

  • Sabunol dekoratyvinė juoda apykaklė Jorkšyro terjerams 35 cm
6,20 €
/ vnt.

„Sabunol GPI“ tai šiuolaikiška šunų apykaklė nuo erkių ir blusų, efektyvi ir patogi naudoti. Unikalus trijų ingredientų derinys: permetrinas, imidaklopridas ir geraniolis užtikrina veiksmingumą 3 mėnesius. Testai patvirtina aukštą vietinį ir bendrą toleranciją, todėl apykaklė yra saugi. Dėvint apykaklę, veiklioji medžiaga išsiskiria ir pasklinda ant gyvūno odos ir kailio, kontaktiniu būdu veikdama išorinius parazitus. Apykaklės veikimo padariniai matomi jau po 48 valandų nuo jos įkūrimo.

Permetrinas - 50g / 1kg

Imidaklopridas - 10g / 1kg

Geraniolis - 5g / 1kg

Kontraindikacijos

  • nenaudoti katėms
  • nenaudoti jaunesniems kaip 3 mėnesių šuniukams,
  • nenaudoti sergantiems ar sveikstantiems gyvūnams

Atsargumo priemonės ir naudojimo sąlygos Gali sukelti alerginę odos reakciją. Labai toksiškas vandens organizmams, sukelia ilgalaikį poveikį. Jei reikia medicininės pagalbos, turėkite produkto indą ar etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite patekimo į aplinką. PATEKUS ANT ODOS: nuplaukite dideliu kiekiu muilo ir vandens. Turinį / talpyklą išmeskite įgaliotam atliekų gavėjui. Sudėtyje yra Geraniolis. Gali sukelti alerginę reakciją. Pirmoji pagalba: Jei užteršta ranka liečiasi su akimis, nedelsdami nuplaukite odą aplink akis ir akių vokus; jei reikia, išimkite kontaktinius lęšius, užterštas akis keletą minučių plaukite nenutrūkstamu vandens srautu. Kai skalaujate, vokus plačiai atmerkite ir judinkite akies obuolį.

Techniniai parametrai
Spalva ir ilgis:
dekoratyvinė juoda spalva Jorkui - 35 cm
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel