VET-AGRO Fiprex spray 250ml

  • VET-AGRO Fiprex spray 250ml
Gamintojas: Vet-Agro
15,99 €
/ vnt.

 

„VET-AGRO Fiprex“ purškiklis  skirtas kovai su blusomis, erkėmis, ir utėlėmis šunims ir katėms. Blusų atžvilgiu preparatas turi tiesioginį mirtiną poveikį - erkės miršta per 24–48 valandas. Tinkamai parinktais ingredientais „Fiprex“ purškimas sukuria apsauginį sluoksnį ant gyvūno odos paviršiaus, apsaugodamas nuo pakartotinės invazijos į ektoparazitus.

Fiprex purškiklis apsaugo:

ŠUNYS nuo erkių 3–5 savaites ir prieš blusas apie 3 mėnesius; CATS nuo erkių 3–5 savaites ir blusos 5–6 savaites.

Sudėtis:

Fipronilis 0,5g / 100,0ml

Dozavimas ir vartojimas:

Preparatas tiekiamas ant odos 1,5–3 ml dozėmis (1–2 dozatoriaus pompos presai - 250 ml pakuotei ir 3–6 dozatoriaus pompos presai - 100 ml pakuotei) 1 kg kūno svorio - t.y. 7,5–15 mg fipronilo / kg kūno svorio

Laikymo sąlygos:

Sausoje vietoje nuo + 5 ° C iki + 25 ° C, atokiai nuo ugnies.

Pavojingumo frazės:

 Patekus į akis, nedelsdami gerai praplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Dėvėkite tinkamus apsauginius drabužius, pirštines ir akių (veido) apsaugą. Produktas ir jo pakuotė turi būti šalinami kaip pavojingos atliekos. Venkite patekimo į aplinką. Vykdykite pagal instrukcijas arba saugos duomenų lapą. Labai degus.Gali sukelti mieguistumą ir galvos svaigimą. Kenksminga įkvėpus. Dirgina akis, kvėpavimo takus ir odą.

 

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel