Fiprex KATĖ preparatas nuo blusų ir erkių katėms pipetė 1x0,7ml

  • Fiprex KATĖ preparatas nuo blusų ir erkių katėms pipetė 1x0,7ml
Gamintojas: Vet-Agro
3,25 €
/ vnt.

Aukštos kokybės „Fiprex Cat“ preparatas katėms nuo blusų ir erkių 1x0,7 ml pipetė leidžia apsaugoti gyvūnus nuo varginančio ektoparazitų invazijos. Specializuotas produktas neleidžia blusoms ir erkėms maitintis daugelį savaičių, o tai ypač svarbu atostogų kelionių metu. Odą tepantis preparatas taip pat pašalina utis ir ypač erzinančias utėles. Tirpalas gali būti naudojamas maždaug kas keturias savaites, siekiant apsaugoti gyvūną nuo visų pavojingų ir erzinančių išorinių parazitų. Suaugusioms didelėms katėms jo negalima švirkšti tik per pečius. Nepamirškite užkirsti kelio katei laižyti preparato iškart po jo uždėjimo.

Fiprex Cat užlašinamas tirpalas kačių blusoms ir erkėms, pipete 1x0,7 ml

Produkto savybės
Taškinis tirpalas yra patogi alternatyva tradicinėms parazitus atstumiančioms apykaklėms. Produktas, skirtingai nei antkakliai, nuodija parazitinius organizmus, todėl jų negalima pernešti, pavyzdžiui, žmonėms ar kitiems gyvūnams. Vamzdelyje yra fipronilo, kuris ypač greitai ir efektyviai naikina kenksmingus parazitus, kurie pateko į jūsų katės plaukus. Užtepęs preparatas įsigeria į odą, nedelsdamas pašalina parazitus, pvz., Blusas, ir per dvi dienas veikia erkes. Be to, praėjus šiek tiek laiko po vartojimo, tirpalas su veikliąja medžiaga išsiskiria iš riebalinių liaukų. Tai apsaugo nuo parazitų, tačiau nėra pavojinga gyvūnui ar kitiems namų ūkio nariams. Taip pat patikrinkite kitus preparatus nuo kačių blusų ir erkių.

Indikacijos:

Šunų ir kačių užkrėtimo blusomis, erkėmis, utėlėmis ir įkandimo utėlėmis gydymas.

 

Vartojimo būdas:

išoriškai, tiesiai ant odos.

 

Dozavimas:

1 katė po 0,7 ml (CAT - su 52,5 mg fipronilo).

Dovanojimo būdas:

Atsukite mėgintuvėlio dangtelį, tada nuvalykite gyvūno plaukus ir uždėkite atitinkamo mėgintuvėlio turinį - tiesiai ant odos, išilgai stuburo linijos - pradedant nuo vietos tarp menčių ir baigiant uodegos pagrindu (katėms, sveriančioms iki 20 kg, pakanka nuvalyti gyvūno plaukus, tepti odą tarp menčių. atitinkamo mėgintuvėlio turinys). Negalima maudyti katės ar šuns 2 dienas prieš preparato vartojimą ir 2 dienas po jo.

Įspėjimai:

Rekomenduojama mūvėti gumines pirštines. Procedūros metu negalima gerti, valgyti ir rūkyti. Po procedūros kruopščiai nusiplaukite rankas. Venkite gyvūnų laižyti plaukus iškart po gydymo. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel