REPELEX Gyvūnus atgrąsantis skystis 100 ml

  • "Repelex" saugo aplinką nuo užteršimo ir naikinimo gyvūnais.
  • REPELEX Gyvūnus atgrąsantis skystis 100 ml
5,99 €
/ vnt.

Repelex apsaugo aplinką nuo gyvūnų užteršimo ir sunaikinimo. Jame yra kvepalų, kurie stipriai atbaido šunis ir kates. Nekenksmingas žmonėms ir gyvūnams. Turi malonų citrinų kvapą.

Rekomendacijos:
Skirtas naudoti gyvenamosiose patalpose, ant grindų, kilimų, sofų ir tt.

Naudojimas:

Kruopščiai nuplaukite saugomą vietą ir papurškite nedideliu skysčio kiekiu. Tai kartokite kas 6-8 valandas per kelias dienas, kad sustiprintumėte norimus gyvūnų įpročius.

Sudėtis:
Ethanol, Water, Undecan-2-one, Cetoleth-3, PEG/PPG-27/30 copolymer, Parfum. Veiklioji medžiaga: Undecanon 5% (kvapu atbaidančioji medžiaga)

Pastabos:

Kenksmingas vandens organizmams; gali sukelti ilgalaikius neigiamus pokyčius vandens aplinkai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti talpyklą gerai vėdinamoje vietoje. Negalima laikyti šalia ugnies šaltinių - nerūkyti. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis pas gydytoją. Patekus ant odos, nedelsiant praplauti dideliu vandens kiekiu. Prarijus nedelsiant kreiptis pas gydytoją - parodyti pakuotę ar etiketę. Nenaudokite ant alkoholiui jautrių paviršių, pvz., poliruotų. Prieš naudodami išbandykite ant nedidelio paviršiaus.

Sudėtyje yra d, l-limoneno. Gali sukelti alerginę reakciją.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel