REPELEX Gyvūnus atgrąsantis skystis 100 ml

  • "Repelex" saugo aplinką nuo užteršimo ir naikinimo gyvūnais.
  • REPELEX Gyvūnus atgrąsantis skystis 100 ml
5,99 €
/ vnt.

Repelex apsaugo aplinką nuo gyvūnų užteršimo ir sunaikinimo. Jame yra kvepalų, kurie stipriai atbaido šunis ir kates. Nekenksmingas žmonėms ir gyvūnams. Turi malonų citrinų kvapą.

Rekomendacijos:
Skirtas naudoti gyvenamosiose patalpose, ant grindų, kilimų, sofų ir tt.

Naudojimas:

Kruopščiai nuplaukite saugomą vietą ir papurškite nedideliu skysčio kiekiu. Tai kartokite kas 6-8 valandas per kelias dienas, kad sustiprintumėte norimus gyvūnų įpročius.

Sudėtis:
Ethanol, Water, Undecan-2-one, Cetoleth-3, PEG/PPG-27/30 copolymer, Parfum. Veiklioji medžiaga: Undecanon 5% (kvapu atbaidančioji medžiaga)

Pastabos:

Kenksmingas vandens organizmams; gali sukelti ilgalaikius neigiamus pokyčius vandens aplinkai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti talpyklą gerai vėdinamoje vietoje. Negalima laikyti šalia ugnies šaltinių - nerūkyti. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis pas gydytoją. Patekus ant odos, nedelsiant praplauti dideliu vandens kiekiu. Prarijus nedelsiant kreiptis pas gydytoją - parodyti pakuotę ar etiketę. Nenaudokite ant alkoholiui jautrių paviršių, pvz., poliruotų. Prieš naudodami išbandykite ant nedidelio paviršiaus.

Sudėtyje yra d, l-limoneno. Gali sukelti alerginę reakciją.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel