PEDIGREE Adult paketėlis 100g - drėgnas šunų maistas su jautienos drebučiais

  • "Pedigree" jautienos želė ėdalas šunims yra visavertis ir subalansuotas maistas.
  • PEDIGREE Adult paketėlis 100g - drėgnas šunų maistas su jautienos drebučiais
  • PEDIGREE Adult paketėlis 100g - drėgnas šunų maistas su jautienos drebučiais
Gamintojas: Pedigree
Serija: 100g
1,45 €
/ vnt.
14,50 € / kg
omniva banner

"Pedigree Beef Jelly" 100g paketėlis - drėgnas šunų maistas
Jei ieškote, kaip paįvairinti savo šuns maistą, "Pedigree Beef Jelly" 100 g drėgno šunų ėdalo gali jus sudominti. Jis pasižymi kruopščiai atrinkta sudėtimi, kuri rūpinasi jūsų šuns sveikata ir subalansuotu vystymusi. Tai bus puikus suaugusio augintinio mitybos papildas - ne tik sveikas, bet ir skanus. Visada galite turėti maisto, kad suteiktumėte jam šiek tiek džiaugsmo arba pagirtumėte. Porcijos dydį pasirinkite pagal savo augintinio dydį ir svorį.

"Pedigree" šlapio šunų ėdalo paskirtis
Tai visavertis ėdalas suaugusiems visų veislių šunims su jautiena.

"Pedigree" šlapio šunų ėdalo savybės
PEDIGREE® Vital Protection su želė jautiena suaugusiems šunims sukurtas taip, kad patenkintų universalius šunų poreikius: palaiko natūralią stiprią šuns apsaugą, padeda palaikyti sveiką odą ir kailį, palaiko gerą virškinimą ir padeda išlaikyti sveikus kaulus.

Su PEDIGREE® gaunate visavertį ir subalansuotą pašarą, kuris suteikia šunims gyvybingumo ir jėgų. Jame nėra dirbtinių dažiklių, konservantų ir kvapiųjų medžiagų (aromatizatorių). Šį ėdalą sukūrė WALTHAMTM Gyvūnų mitybos centro mitybos specialistai ir veterinarai.

"Pedigree" šlapio šunų ėdalo privalumai
Stiprūs kaulai - kalcis palaiko sveikus kaulus.
Sveika oda ir kailis - cinkas ir saulėgrąžų aliejus, natūralus Omega-6 riebalų rūgščių šaltinis, padeda puoselėti jūsų augintinio odą ir kailį.
Geresnis virškinimas - natūralios skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą, kad jūsų šuo visada jaustųsi kuo geriau.
Natūrali apsauga - vitaminas E ir mineralai palaiko stiprią natūralią apsaugą.
"Pedigree" šlapio šunų ėdalo sudėtis

Mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (40 %, įskaitant 4 % jautienos), augalinių baltymų ekstraktai, augalinės kilmės produktai (įskaitant 0,5 % burokėlių išspaudų), mineralai, aliejai ir riebalai (įskaitant 0,5 % saulėgrąžų aliejaus).

Kalorijos: 87 kcal/100 g

Priedai / 1 kg: vitaminas D₃: 250 TV, vitaminas E: 66 mg, bevandenis kalcio jodatas: 0,56 mg, vario sulfato pentahidratas: 8,2 mg, geležies sulfato monohidratas: 15 mg, mangano sulfato monohidratas: 8,4 mg, cinko sulfato monohidratas: 71,2 mg. / Technologiniai priedai: Kasijos derva: 2100 mg.

"Pedigree" šlapio šunų ėdalo sudėties analizė

Baltymų kiekis: 7,5; riebalų kiekis: 5,5; neorganinės medžiagos: 2; žalia ląsteliena: 0,3; drėgmė: 82; kalcis: 0,4.

"Pedigree" šlapio šunų ėdalo dozavimas

Rekomenduojame šerti tiek "Pedigree®" visaverčiu drėgnu ėdalu, tiek "Pedigree®" sausu ėdalu. 5 kg sveriančiam šuniui kasdien reikia 3( 1)/2 paketėlių drėgno maisto arba 2 paketėlių drėgno maisto ir 40 g sauso maisto, 10 kg sveriančiam šuniui kasdien reikia 6 paketėlių drėgno maisto arba 3 paketėlių drėgno maisto ir 75 g sauso maisto, 20 kg sveriančiam šuniui kasdien reikia 10( 1)/2 paketėlių drėgno maisto arba 5 paketėlių drėgno maisto ir 125 g sauso maisto. Atsižvelkite į pereinamąjį laikotarpį ir pakoreguokite maisto kiekį, padalydami jį į porcijas pagal gyvūno poreikius. Duokite šuniui gerti vandens. Produktas turi būti tiekiamas kambario temperatūros. Nepanaudotą dalį laikykite šaldytuve iki 2 dienų.

Techniniai parametrai
Svoris:
100
Skonis (filtras):
Jautiena
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel