HILL'S PD Prescription Diet Canine s/d konservai šunims 370g

  • Šunų maistas, skirtas struvito akmenims tirpinti.
  • HILL'S PD Prescription Diet Canine s/d konservai šunims 370g
Gamintojas: Hills
3,60 €
/ vnt.
9,73 € / kg

Mitybos valdymas šunims su šlapimo takų ligomis. Šlapimo takų ligas šunims dažnai sukelia mineralinio pagrindo kristalų ir akmenų formavimasis šlapimo takuose, kas iššaukia diskomfortą, kraują šlapime ar net gyvybei pavojingą obstrukciją. Šunims struvitų kristalai paprastai sukelia šlapimo takų ligas. Prescription Diet™ s/d™ sukurtas veterinarų, kad padėtų išskaidyti struvitų kristalus ir akmenis šunims. Struvitai susiformuoja kai šlapimas prisotintas baltymų, kalcio, fosforo ir magnio kartu su netinkamo šlapimo pH.

Sudedamosios dalys

Aukštos kokybės baltymai ir kitos kruopščiai parinktos sudedamosios dalys.

Kukurūzų krakmolas, gyvuliniai riebalai, kiauliena, įvairūs cukrūs, džiovintas kiaušinis, mineralai, celiuliozė, sojų aliejus, vitaminai ir mikroelementai.

Šėrimo vadovas

Kaip nustatyti ėdalo kiekį, kad išlaikytumėte optimalų augintinio svorį.

Šios normos yra rekomendacinės, nes šunų poreikiai skiriasi. 1,2 Koreguokite šėrimo normą palaikant optimalų kūno svorį. Prescription DietTM s/dTM  Canine nėra rekomenduojamas ilgam šėrimui.

 
Kūno Svoris kg Skardinės 360g
2.5 1/3 - 1/2
5 2/3 - 1
10 1 - 1 1/2
20 2 - 2 1/2
30 2 1/2 - 3 1/2
40 3 1/4 - 4 1/3
50 3 3/4 - 5 1/4
60 + 3/4 - 10 kg

 

Techniniai parametrai
Svoris:
370
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel